Ответи@Mail. Ru: Що можна а чого не можна їсти при печії??? (Набридла вже четвертий день поспіль всі пече

      Коментарі Вимкнено до Ответи@Mail. Ru: Що можна а чого не можна їсти при печії??? (Набридла вже четвертий день поспіль всі пече

Ответи@Mail. Ru: Що можна а чого не можна їсти при печії??? (Набридла вже четвертий день поспіль всі пече… Що можна а чого не можна їсти при печії. (Набридла вже четвертий день поспіль всі палить.

є табли Дюспаталін (при болю) і омепразол (печії). нічого смаженого, гострого. тільки печене, варене

або на пару. їсти 6 разів на день маленькими порціями

Решта відповідей

юлия таємниця Учень (235) 2 роки тому

* Намагайтеся не лягати протягом двох-трьох годин після прийому їжі. Коли тіло розташоване горизонтально, шлункової кислоті фізично простіше просунутися в напрямку НСС. Якщо Ви стоїте або сидите, сила тяжіння допомагає вмісту шлунка залишатися там, де потрібно: на дні шлунка.

* Уникайте того, що розслабляє нижній стравохідний сфінктер (наприклад, шоколад, перцева м’ята, кофеїн, алкоголь, жирна їжа). а також продуктів та напоїв, які можуть дратівливо впливати на травмований стравохід (наприклад, цитрусові та цитрусові соки, помідори і томатний сік, червоний гострий перець і чорний перець).

* Уникайте великих порцій, тому що чим більший об’єм їжі потрапляє в шлунок, тим вище стає ймовірність виникнення печії. Спробуйте харчуватися чотири рази або п’ять разів на день маленькими порціями, замість звичайного дво-, триразового харчування.

* Уникайте жирних продуктів, тому що вони залишаються в шлунку довше, ніж інші. Жирне і смажене також може розслаблюючу вплинути на нижній стравохідний сфінктер.

* Намагайтеся не курити і не вживати алкоголь до, під час і відразу після прийому їжі, так як це, ймовірно, закінчиться виникненням печії. Крім того, і нікотин, і алкоголь розслаблюють нижній стравохідний сфінктер.

* Спробуйте починати фізичні вправи не раніше, ніж через 2 години після прийому їжі, якщо Ви відчуваєте погіршення симптомів печії після тренування.

* Використовуйте після їжі жувальну гумку (без перцевої м’яти) для того, щоб стимулювати виділення слини (бікарбонат в слині нейтралізує кислоту) і активацію перистальтики (що сприяє більш швидкому просуванню вмісту шлунку в тонкий кишечник).

* Плануйте споживання їжі, для того, щоб повільно, але впевнено втратити зайві кілограми, якщо Ви помітили у себе надлишок ваги. Зайві кілограми, особливо в області серединного розрізу, можуть робити тиск на живіт, а далі – і на нижній стравохідний сфінктер.

* Після прийому їжі випивайте невеликий стакан води, що сприяє розбавленню кислот, які піднімаються в стравохід, а також змивання їх назад в шлунок.

* Вживайте які не загрожують печією напої, як наприклад, воду, мінеральну воду, чай без кофеїну, нецітрусовие соки, знежирене молоко або молоко низької жирності. Нижченаведені напої варто виключити:

– газовану воду, так як ці напої можуть викликати здуття, тим самим провокуючи підйом кислоти в стравохід;

– соки: томатний і цитрусові соки можуть дратівливо вплинути на стравохід або пошкодити його;

– алкогольні напої, кава (без кофеїну в тому числі). чай з кофеїном і кола можуть підвищити вміст кислоти в шлунку, а також розслабити стравохід.

* Вживайте в їжу велику кількість клітковини. Останні дослідження показали, що у людей, які слідували дієті з високим вмістом волокнистих продуктів, страждали симптомами кислотного рефлюксу на 20% рідше, незалежно від маси тіла. Відносно багато клітковини в нижченаведених продуктах: крупнозернових і злакових продуктах, фруктах, овочах, бобових культурах, горіхах і насінні (в необробленої рослинній їжі).

Layra Гуру (3115) 2 роки тому

Не можна їсти свіжу випічку, булочки, гостру, смажену їжу.

І після їжі відразу не лягайте.