Ответи@Mail. Ru: Де купити тайські таблетки для схуднення в Алмати?

      Коментарі Вимкнено до Ответи@Mail. Ru: Де купити тайські таблетки для схуднення в Алмати?

Ответи@Mail. Ru: Де купити тайські таблетки для схуднення в Алмати? Де купити тайські таблетки для схуднення в Алмати?

да не вірте ви в нісенітницю всяку, все вже давно знають, що це звичайна викачка грошей

Светик Мудрець (13380) 3 роки тому

Невже телек не дивитеся

– цими пігулками тільки інвалідом себе зробите. Чи не простіше стримати апетит?

Ільміра ізбастіева (Міфтахова) Знаток (319) 3 роки тому

Пам’ятаю, худнути я почала зі студентської лави. І всі ці роки мені вдавалося утримувати вагу в межах 50-55 кг при зрості 162 см, що мене цілком задовольняє.

Але до 35 років я стала нестримно повніти, ніби і харчувалася тим же самим, і спосіб життя не змінила, але нічого не могла з собою вдіяти. Перепробувала всі мислимі і немислимі дієти, і все ж у 39 років я стала важити 78 кг. З 44-46 розміру стрибнула в 54 розмір. Я перестала дивитися у дзеркало. Не з’являлася на пляжі. Про побаченнях з чоловіками і не мріяла. З молодої рухомий квітучої жінки я перетворилася з товсту незграбну замкнуту тітку в мішкуватою одязі.

І тут на очі мені потрапило оголошення в газеті: “Тайські таблетки. Стійке зниження ваги. Ексклюзивна програма допоможе вам схуднути: знизити апетит; перебудувати систему харчування без найменших зусиль волі; вивести шлаки, токсини; нормалізувати обмін речовин”. Дуже заманливо, адже про шкоду Тайських таблеток тоді ще не говорили і не писали. Відлякувало одне – висока вартість. Дівчина на тому кінці трубки весело і переконливо верещала про користь рослинних речовин, укладених в таблетках. Нагадала про стрункість таєк, які і в старості мають дівочу постать. Коли вона “особисто для мене” знизила ціни і дозволила взяти пробний курс на 10 днів, я здалася.

Наступного дня я тримала в руках жадані різнокольорові пакетики з чарівними пігулками. 9 різних видів таблеток розкладені в пакетики трьох видів: для таблеток прийнятих вранці, для денної порції і для тих, що необхідно пити на ніч. Таблеточки цілком звичайні і зовсім не страшні. Вже ввечері перед сном випила першу порцію. Сиджу, прислухаюся до себе і чекаю. Так і заснула, нічого не відчувши.

Вранці перед роботою випила ранкові таблетки. І на роботі почалося ТАКЕ. Зашлакована організм почав з бурчанням і свистом викидати з себе поклади органіки з усіх затишних закутків мого ледачого кишечника. Я бігала в туалет кожні півгодини. Ранкові таблетки складалися з дуже сильного проносного і сечогінного. Будинки, вставши на ваги, аж підстрибнула від щастя. За один день я втратила П’ЯТЬ кілограмів. Частка організму проходила весь тиждень. В результаті, пропивши 10 днів тайські пігулки, я втратила ДЕСЯТЬ кг! Я не відходила від дзеркала, дістала всі свої колишні наряди, я просто вся світилася від щастя.

Звичайно ж, подсобрать грошенят, я знову купила Тайські таблетки, але вже більш сильні за 12 таблеток на день. Так хотілося швидше схуднути, а значить, помолодшати. Але очистившийся організм, вже насилу справлявся з накопиченими жирами, кілограми йшли набагато повільніше. Що б прискорити процес, я майже відмовилася від їжі, харчувалася одними таблетками і чистою водою.

А таблетки потихеньку робили свою справу, пожерти мої шлаки і запаси жиру, вони взялися за інші органи. Моє серце стало битися зі страшною швидкістю, я просто задихалася. Спочатку насилу піднімалася на 2 поверх, а потім не могла без сторонньої допомоги пересуватися по квартирі. Весь світ крутився і хитався у мене перед очима. Тиск піднімалося до 200/140, а потім різко падав до 90/50. У такі моменти я ненадовго втрачала свідомість. Я стала погано бачити, і насилу міркувати, будь-яке питання ставив мене в глухий кут, і я довго намагалася зрозуміти, що ж від мене хочуть люди. Але я із завзятістю маніяка продовжувала регулярно приймати Тайські таблетки. У мене стали випадати волосся і ламатися нігті, ночами судоми зводили мої ноги і руки. Я кричала від болю, але вранці знову пила ці чортові таблетки. Я вже не могла без них жити, вони ж допомагають мені худнути! Подруги стали турбуватися за моє життя і за мій розум. Я ж думала, що вони просто мені заздрять: “Ось, адже, яка я стала струнка і красива! А вони все такі ж пишечки з необхватнимі таліямі!”. Насправді я перетворювалася на марить скелет. Очі запали, навколо них з’явилися чорні кола, щоки провисли, шкіра на руках і ногах скривилася. Мої губи постійно беззвучно рухалися в такт моїм думкам.

За півроку я скинула 2

Інеса Федорівна Мислитель (5949) 3 роки тому

Дійсно, підірвете собі здоров’я цими пігулками, краще до дієтолога звернутися і вибрати альтернативні методи зниження ваги – особлива дієта і фізичні вправи.

Також:

  • сильні тайські таблетки для схуднення