Ответи@Mail. Ru: А проносні допомагають схуднути?

      Коментарі Вимкнено до Ответи@Mail. Ru: А проносні допомагають схуднути?

Ответи@Mail. Ru: А проносні допомагають схуднути? А проносні допомагають схуднути?

Gruzin Учень (166) 6 років тому

Краще просто мало є

Інга Кравченко Гуру (2856) 6 років тому

Худнути треба так, щоб схуднення не не обернулася болючим розладом

здоров’я!

худнуть робить помилку, еcли:

* Використовує як засіб схуднення велику кількість проносних засобів.

Схуднути за допомогою проносних засобів не можна, так як жирові клітини, в яких накопичується жир, в просвіт кишечника потрапити не можуть і, отже, не можуть бути видалені з організму.

Однак, знизити вагу за допомогою проносних засобів можливо. Інтенсивне використання проносних засобів порушує нормальне травлення, і організм, опинившись на голодному пайку, починає витрачати для покриття своїх енергетичних потреб жир, відкладений про запас в жирових клітинах.

За допомогою проносних можна на якийсь час знизити свою вагу за рахунок виснаження жирових клітин, але ожиріння залишиться при Вас, так як кількість жирових клітин залишається незмінним, і ожиріння може навіть прогресувати.

Добре переварена і засвоєна організмом їжа має так званим специфічно-динамічною дією на обмін речовин. Воно виражається в тому, що після прийому їжі прискорюються всі життєві процеси в організмі і збільшується витрата енергії. І людина худне!

Якщо ж їжа погано перетравлюється в шлунково-кишковому тракті і погано засвоюється, її специфічне-динамічна дія виявляється дуже слабким, так що витрата енергії зменшується, а засвоєні харчові речовини відкладаються про запас у вигляді жиру.

Викладене вище явно дає зрозуміти, що схуднути за допомогою проносних засобів не можна. Однак, якщо у Вас помітна тенденція до запорів, використання проносних може виявитися не тільки доцільним у справі схуднення, але і необхідним.

* Намагаєтеся схуднути за допомогою сечогінних засобів, сауни і масажу.

Ні сечогінні засоби, ні сауна, ні масаж самі по собі не допоможуть схуднути. Жир не виділяється у великих кількостях шкірою.

Сечогінні – сильне медичний засіб, тому користуватися ними можна тільки за призначенням лікаря і ніяк не для схуднення.

До сауні і масажу слід просто правильно ставитися:

випарувати жир не можна, вигнати його з себе за допомогою масажу теж не можна; в той же час у структурі курсу схуднення доцільно передбачити регулярне відвідування сауни і парильні.

Якщо в рекламі пропонують без праці і дієт схуднути за тиждень 4-7 кг, мається на увазі, перш за все сечогінний ефект, іноді в поєднанні з очищенням товстого кишечника.

Уривок з книги В. А. Касаткіна “Худніть правильно”

Пацієнтка: – Вага, скинутий за рахунок води, потім набирається знову?

Лікар: – Так, таке зниження ваги – як правило, ненепохитно.

Пацієнтка: – Як визначити, що зниження ваги відбулося за рахунок води?

Лікар: – Про це, зокрема, може свідчити дуже висока швидкість схуднення або навпаки. набору ваги, 5-10 кг за тиждень або 1,5-2 кг за 2 дні.

Судіть самі: людина енерговитрати якого становлять 3000 ккал (а це не мало!). навіть при повному голодуванні за 1 день може спалити не більше 400 гр жиру. За тиждень – приблизно 2800 гр. Менш жорсткі обмеження в харчуванні – дієти, дадуть ще меншу схуднення.

Попередження худне!

Тривале застосування мочегонно проносних засобів може призвести до порушень в роботі нирок і товстого кишечника!

* Вживаєте для схуднення стимулятори

Вони дозволяють знизити апетит, поліпшити настрій. Але нерідко препарати для схуднення, особливо куплені “з рук”, містять сильні стимулятори. Їх застосування призводить до серйозних порушень в роботі органів і систем організму, виснажують його. Іноді виникає лікарська залежність і психічні порушення. При відмові від цього зілля вага не тільки повертається, але і відбувається зниження життєвого тонусу, розвивається депресія.

* Чи використовуєте для схуднення препарати зменшують апетит

У цій групі немає нешкідливих препаратів.

* употр

Яковлєв Олексій Профі (815) 6 років тому