Орсотен Слім для схуднення: відгуки споживачів

      Коментарі Вимкнено до Орсотен Слім для схуднення: відгуки споживачів

Орсотен Слім для схуднення: відгуки споживачів Орсотен Слім – ціна і користь препарату

Сьогодні проблемою для багатьох є ожиріння. Малорухливий спосіб життя сучасної молоді, часті стреси, неправильне харчування – усе це призводить до зайвих кілограмів. У відчаї люди вдаються до різних методів для схуднення. Одним з методів є препарат «Орсотен Слім» для схуднення.

Для тих хто хоче схуднути

Орсотен Слім – препарат для схуднення. Має російське виробництво і відрізняється від інших подібних засобів тим, що не є БАДом. Містить у своєму складі речовину орлістат, яке всмоктує надлишок жиру і не дає перетравитися і засвоїтися жирам на ранній стадії. Ці жири виводяться з організму, приводячи до схуднення.

Але із застосуванням цього препарату необхідно змінити свій спосіб життя – займатися спортом, більше рухатися і найголовніше – правильно і збалансовано харчуватися. Тільки комплексне застосування препарату призведе до позитивних результатів.

Як застосовувати засіб?

Орсотен Слім випускають у вигляді капсул. Одна капсула містить 60 мг орлістату. Добова доза призначається лікарем в кількості трьох капсул для людей, які мають ожиріння. За рекомендаціями лікарів збільшувати цю дозу не рекомендується.

Застосовується під час їжі або після з умовою споживання жирної їжі. Якщо їжа буде пісна, то препарату нічого буде робити в організмі, адже він спрямований безпосередньо на спалювання жиру. Так як це засіб сприяє зменшенню всмоктування вітамінів А, Е, К і Д, його необхідно поєднувати із застосуванням полівітамінів.

Таблетки для зниження ваги

Орсотен Слім, як і багато препаратів, має свої побічні дії. Воно може викликати алергію, здуття живота, діарею і рідкий стілець. Такий препарат заборонено приймати дітям і вагітним жінкам, а також він протипоказаний людям із захворюваннями жовчовивідної системи.

Відгуки про препарат

Ціна препарату близько 850 рублів, що в принципі доступно для будь-якої людини. Одна упаковка розрахована на два тижні використання. Багато людей застосовують таблетки протягом декількох місяців. Але воно варте того, оскільки саме цей препарат при правильному застосуванні призводить до очікуваних результатів. Після застосування Орсотен Слім необхідно дотримуватися рекомендацій по збалансованому харчуванню і не припиняти заняття спортом, щоб знову не набрати вагу.

В результаті опитування серед людей, які застосовували цей метод схуднення і дотримувалися всіх правил і вимог, підтверджується ефективність препарату Орсотен слім.

Ці таблетки допоможуть стати стрункою

    Тетяна:

Я скинула 5 кг зайвої ваги. Препарат Орсотен Слім приймала протягом кілька місяців, по 1 таблетці 3 рази на день. Намагалася, звичайно, їсти поменше сала і жирних продуктів, але дозволяла себе балувати солодощами і шоколадом. А адже навіть саме нешкідливе пісочне печиво є джерелом для прихованих жирів. Саме препарат Орсотен Слім заважає засвоюватися жирній їжі, а також дозволяє нам задуматися, скільки прихованих жирів ми споживаємо. Наталія:

Препарат приймаю 3 місяці. Істотно схудла: з 52 розміру перейшла на 46. Побічні ефекти були в перший місяць, потім поступово відмовилася від майонезу і хліба. Ем часто, але трохи і практично ні в чому собі не відмовляю. Без фізичних вправ став обвисати живіт. Тепер качаю прес. Постійно вживаю полівітаміни, так як в перший тиждень прийому препарату відчувалася втома, слабкість, з’явилися запори.

Зараз ці проблеми позаду. Препарат Орсотен Слім допомагає збалансувати харчування і контролювати прийом жирної їжі. Я не шкодую, що ризикнула приймати цей препарат. Рекомендую його використовувати для схуднення, дотримуючись інструкції та рекомендації лікаря. Ірина:

До застосування препарату Орсотен Слім я важила 106 кг. Цей препарат мені порадив мій гінеколог зі словами «якщо хочеш народжувати – худни». Після першого місяця схудла на 10 кг. Це стали помічати знайомі. Стала правильно харчуватися і виконувати фізичні вправи. Я дуже задоволена препаратом Орсотен Слім, так як він допоміг моєму організму вивести зайві і приховані жири.

Оксана:

Цей препарат порадив мені пропити мій ендокринолог, але я, будучи хіміком за освітою, прочитавши інструкцію із застосування, хочу зробити попередження. Худнеш, поки п’єш таблетки. Препарат Орсотен Слім розщеплює тільки 32 г жиру в день. Хто буде вживати менше жиру, у того нічого не буде виводитися.

А більшу кількість жиру, що перевищує 32 г в день, буде всмоктуватися організмом. Як з’ясувалося, я брала менше жирів, ніж 32 г і у мене почалися проблеми зі стільцем. Я тижнями не могла сходити в туалет. Препарат розрахований в міру вгодованим жінкам, які приймають таблетки 2-3 місяці. Потім можна просто підтримувати організм, випиваючи по одній таблетці ввечері після їжі.

Схуднути насправді не так-то й просто. Пристрасть до жирної і калорійної їжі – це не тільки результат задоволення енергетичних потреб, але психологічно закріплений механізм, від якого важко позбутися. Дивлячись на себе в дзеркало, багато хто незадоволений своєю фігурою. На тлі різноманітного вибору таблеток для схуднення в придбанні витончених форм допоможе препарат Орсотен Слім.

Також:

  • орсотен слім ціна