Організація здоров’я » Пластир для схуднення: за і проти, шкода або користь?

      Коментарі Вимкнено до Організація здоров’я » Пластир для схуднення: за і проти, шкода або користь?

Організація здоров’я » Пластир для схуднення: за і проти, шкода або користь? Пластир для схуднення: за і проти, шкода або користь?

В першу чергу давайте розберемося на що розрахований пластир для схуднення?

Пластир для схуднення приклеюється

на проблемну частину де ми хочемо позбутися зайвих кілограмів без дієт і занять спортом. Впевнена що цей бізнес процвітатиме довго і щасливо завдяки нам, ледачим ип люблячим смачно і ситно поїсти. Як все просто так? Наклеїв пластир і не хворій! Якби все було так просто думаю той хто придумав пластир для схуднення давно б уже отримав нобелівську премію. Є кілька причин по яких їм її не дають. Я не буду ганьбити фірми які продають пластирі для схуднення. У їх рекламі немає брехні, все що вони говорять правда. Але ця правда завуальована так майстерно що ми з задоволенням йдемо платимо гроші не відомо за що. Довіряючи китайцям, тайцам, французам чи хто там ці пластирі продає. Купити пластир легко і не дорого. Особливо популярний пластир ” плоский животик “. Цікаво як животик стане плоским без занять спортом. Ніякої пластир для схуднення, які б у нього не були позитивні відгуки, не зможе накачати вам м’язів. Так, до речі спалити жир на животі він дійсно допоможе, адже на що расчитано дію пластиру: речовини знаходяться в пластирі проникають в організм швидше ніж якби ви ковтали пігулки через шлунок, речовини починають впливати на процеси в організмі які призводять до спалювання жирів і таким чином без дієт і спорту люди починають худеть. Еслі у вас дуже велику вагу то пластир вам допоможе тільки зі спортом і дієтами. Схуднути тільки за рахунок пластиру можна за умови що у вас не більше 5 зайвих кілограм.

Так от, закінчити свою думку про пластирі я хочу ідеєю підхопленою від одного з фахівця ендокринолога. Я говорю саме про ту частину рекрами в якій стверджується що пластир для схуднення на 100 відсотків натуральний. Вони не брешуть. Це чиста правда. Продукт на 100 відсотків натуральний але от що це за продукти і навіть якщо ви бачите на упаковці вміст пластиру в якому одні тільки натуральні стимулюючі трави, де гарантія що там не міститься чтото приховане від нас? Купуючи пластир нарватися на підробку або товар ввезений нелегально раз плюнути. Ніяких гарантій що склад зазначений на пластирі вірний немає. Ну ось я знову від теми залишають Україну. Так ось що сказав таке цікаве про натуральність пластирів (це до речі стосується не тільки пластирів але і всяких таблеток і пілюль типу лида) той лікар ендокринолог що мені так запам’яталося?

Кокаїн теж натуральна речовина. Будь-які бактерії і віруси теж. Яйця глист (і його теж іноді пропонують для зниження ваги) теж не штучні. Гормони теж натуральні вещство…. До речі, якщо говорити, що натуральне це те, що відбувається з природи, то нафта ідеально натуральна речовина…. Ви все ще хочете вживати натуральні таблетки для схуднення? Може краще постарінке, з капустою? (Таблетки для схуднення на основі капусти це до речі ще одна тема-на чому тільки люди не заробляють, я краще її перенесу в наступну статтю, тут не поміститься).