ОПТИМАЛЬНА ПРОГРАМА СХУДНЕННЯ

      Коментарі Вимкнено до ОПТИМАЛЬНА ПРОГРАМА СХУДНЕННЯ

ОПТИМАЛЬНА ПРОГРАМА СХУДНЕННЯ Як вибрати кращу дієту?

DIETA. RU – липень 2007

Оптимальна програма схуднення повинна відповідати декільком умовам: не передбачати різкої зміни раціону і скорочення калорійності; поєднувати дієту з підвищенням фізичної активності; не завдавати шкоди здоров’ю; обмежувати меню за рахунок висококалорійних продуктів, легко замінних на менш калорійні.

Відповідно

до цими умовами найбільш оптимальною здається програма, що передбачає скорочення споживання енергії на 300-500 ккал з одночасним підвищенням витрати енергії на 300-500 ккал.

Найбільш простий спосіб скоротити споживання калорій – це тимчасово відмовитися від регулярно споживаних висококалорійних продуктів і напоїв, таких як алкоголь, соки, десерти, солодощі та борошняні вироби, жири і масла.

Правила розумної дієти для стабільного поступового зниження ваги: встановіть чіткий порядок прийому їжі: три основних трапези і 2-3 перекусу через рівні проміжки часу. Замініть страви, що готуються на жирі, запеченими або паровими. Замість звичайних молочних продуктів вибирайте знежирені. Замініть третину звичної порції овочами під легкою заправкою. Чи не з’їдайте за один прийом більше їжі, ніж може поміститися в тарілці середнього розміру. Замість десертів і перекусів з’їдайте по 1-2 фрукта (шматок дині, половину банана і т. п.). Замініть часто споживані калорійні напої (соки, пиво та інші алкогольні напої, газовану воду, молоко, солодкий йогурт і молочні коктейлі) некалорійного (мінеральною водою, чаєм і кавою без цукру). Пийте багато рідини (2-3 літри на день). Це допоможе вам уникнути сильного почуття голоду. За 15-20 хвилин до їжі випивайте склянку звичайної або мінеральної води. Жуйте повільно і вдумливо. Правила підвищення витрати енергії: Щоденна ранкова гімнастика повинна стати обов’язковою. Якщо ви вже займаєтеся, спробуйте розширити комплекс або ускладнити його (наприклад, виконуючи вправи з гантелями в руках). Щодня приймайте контрастний душ – він не тільки бадьорить і підвищує тонус шкіри, але і сприяє прискоренню обміну речовин. Яким би напруженим не був ваш графік дня, внесіть до нього, принаймні, півгодинну прогулянку швидким кроком. Ще краще, якщо частина шляху доведеться підніматися в гору або по сходах, нести в руках сумки та іншим чином ускладнювати завдання. Забудьте про телевізор і книгах і перейдіть до активних видів відпочинку: прогулянки, танці, ігри з дітьми, робота в городі. У вихідні намагайтеся не сидіти вдома біля холодильника – вибирайтеся в місто (гори, ліс…), гуляйте, купайтеся, грайте в бадмінтон або катайтеся на лижах. Замість походу в ресторан заплануйте відвідування боулінгу або хоча б більярду. Кілька разів на тиждень відвідуйте тренажерний зал або займайтеся вдома після роботи. Сучасні недорогі і компактні тренажери доступні практично кожному. А заняття цілком можна поєднати з вечірнім переглядом телевізійних програм, прослуховуванням музики або читанням книг (залежно від різновиду тренажера).

Ці прості і легкі правила допоможуть вам знайти бажану фігуру і зберегти результати на довгі-довгі роки. Головне – проявляйте терпіння і сталість.

баріатрія – найефективніший на сьогодні у світі метод СХУДНЕННЯ і УТРИМАННЯ ВАГИ після СХУДНЕННЯ.

Розповімо ВСЕ про операції для схуднення +7-925-750-25-15