Ольга Новикова – Як зробити талію? ) Як схуднути в животі? )

      Коментарі Вимкнено до Ольга Новикова – Як зробити талію? ) Як схуднути в животі? )

Ольга Новикова – Як зробити талію? ) Як схуднути в животі? ) Як зробити талію. ) Як схуднути в животі? )

    Mar. 21st, 2013 at 1:03 PM

Таке питання дуже часто ставлять мені дівчата)

Просто жахливе блядство – інших слів не знайду твориться у всяких похудательной

групах в контакті.

Дієта для схуднення живота, виснаження ніг та інша фантастика.

Це схоже всякої рекламі, в журналах наприклад. Відфотошоплений шкіра Шерон Стоун, де по кожному міліметру повзали три з половиною ретушера – і тітки вірять, що диво крем, левова частка вартості якого – бюджет на рекламу, допоможе шкірі знову стати юною. Або намальовані у фотошопі вії моделі – і сліпа віра в чудо туш.

Мабуть просто дійсно ми схильні вірити в те, у що хочемо вірити.

А фото просто так – вчорашні)

1. Генетика, тип фігури.

От, припустимо кілька струнких дівчат з різними типами фігур (пісочний годинник, яблуко, груша і т. д.). При приблизно рівній вазі і зростанні їх живіт і талія будуть дуже по-різному виглядати. Найбільше з талією пощастило пісочним годинах і грушам) Для дівчат з H-силуетом і яблучок – чітко виражена талія часто предмет мрій і він незбутній – тільки якщо ви не вирішити видалити собі нижні ребра чи що там ще роблять з цього приводу. Талія – ??це генетика.

Можна страждати по тому, чого ніколи не буде, а можна звернути увагу на свої достоїнства – стрункі ноги, точені руки, округлу попу.

Ось наприклад я – пісочний годинник. Навіть зараз, набравши вагу – зберегла талію. Одужаю ще більше – пропорції збережуться!

Коли худну – талія стає тоншою – але пропорції не змінюються – просто живіт більш плоский.

2. Локальне схуднення неможливо!

Тепер про животі. Як же схуднути саме в цій частині тіла. Запам’ятайте дівчини – локальне схуднення в якійсь одній частині тіла – міф! ЦЕ НЕМОЖЛИВО!

Ви можете тільки скинути вагу в цілому – і тоді схуднуть ноги, живіт і т. д. І ХУДЕТЬ ви теж будете ЗАЛЕЖНО ВІД СВОГО ТИПУ ФІГУРИ. Тобто у груші – першим ділом схуднуть плечі, груди. У перевернутого трикутника першими почнуть худнути ноги.

3. Скільки преса не качай – живіт ТІЛЬКИ від цього не схудне!

Існує думка, що щоб мати стрункий живіт – потрібно до посиніння качати прес. НІ! Скільки преса не качай – якщо поверх нього шар жиру – ваші гарні м’язи ніхто не помітить. І ПАМ’ЯТАЄМО – ЛОКАЛЬНЕ жиросжигание ЦЕ БРЕД І МІФ. Хочете плоский, підтягнутий живіт – скидайте зайвий жир і тримайте м’язи черевного преса в тонусі!

Фотограф – Євген Юртаєв.

Також:

  • схуднуть в животі