Огіркова дієта Ксенії Бородіної безкоштовно: відгуки, результати, меню, раціон | Як схуднути. Безкоштовні дієти, відгуки про дієти

      Коментарі Вимкнено до Огіркова дієта Ксенії Бородіної безкоштовно: відгуки, результати, меню, раціон | Як схуднути. Безкоштовні дієти, відгуки про дієти

Огіркова дієта Ксенії Бородіної безкоштовно: відгуки, результати, меню, раціон | Як схуднути. Безкоштовні дієти, відгуки про дієти Дієта Ксенії Бородіної: відгуки, результати, меню, раціон

Ксенія Бородіна – популярна телеведуча, яка є вже кілька років одним з головних дійових осіб телевізійного

проекту Дом-2. Щоденні зйомки вимагають постійно хорошого самопочуття і відмінного зовнішнього вигляду. Ксенія ніколи не вважалася худенькою, а після появи на світ малюка, її проблеми із зайвими кілограмами посилилися. Вона вирішила якомога швидше не лише привести себе в колишню форму, але і домогтися більшого ефекту, випробувавши самостійну методику харчування. За наведеною дієті Ксенія Бородіна швидко змогла позбутися 12 зайвих кілограмів .

Рецептура повинна залишатися в незмінному вигляді, не допускаються ніякі заміни або коригування кількості продуктів. Основою дієти Ксенії Бородіної є огірки – парникові або грунтові.

Меню і раціон безкоштовної огіркової дієти Ксенії Бородіної

Відразу слід обмовитися, що для досягнення швидкого результату слід точно дотримуватися наведених рекомендацій, хоча харчування, безумовно, можна в даному випадку назвати дуже обмеженим.

На сніданок – потрібно з’їсти два свіжих огірка з шматочком житнього хліба.

На обід – слід з’їсти овочевий суп і салат зі свіжих огірків, заправлений невеликою кількістю рослинної олії. Можна додати зелень кропу, петрушки, селери.

На вечерю – потрібно з’їсти салат, приготований з свіжого огірка і зелені. Заправити його слід рослинним маслом. А можна просто з’їсти свіжий огірок.

Як видно, в день потрібно з’їдати не менше 4 свіжих огірків . Цього меню слід дотримуватися весь тиждень. Два дні можлива заміна – замість овочевого супу можна з’їсти шматочок вареного нежирного м’яса.

Огірки виводять рідину з організму, тому під час дієти слід вживати до 2,5 літрів рідини на день додатково, а також потрібно обов’язково пити полівітаміни з мінеральними добавками. Прекрасним очищаючим ефектом володіють щоденні клізми.

Якщо стоїть проблема вибору між огірками грунтовими і парниковими, то слід враховувати наведену нижче інформацію:

У парникових огірків калорійність менше, але більше калію, який має сечогінну дію і виводить зайву рідину з організму.

В грунтових огірках більше клітковини (парникові – більш водянисті). Крім того, саме грунтові огірки вважаються самими корисними і смачними.

Для дієтичного харчування підійде будь-який вид огірків. Тому не варто приділяти, занадто велике значення тому, якому варіанту віддати перевагу. Краще не брати перші літні огірки, які містять надлишок нітратів.

Дотримуватися такої дієти потрібно не більше двох тижнів. Потім слід зробити перерву – 1 місяць, після чого дієту можна повторити.

Відгуки худнуть про результати огіркової дієти Ксенії Бородіної ви можете прочитати нижче у коментарях