Новачок у pole dance – все, що ви хотіли знати, але боялися запитати | Все про pole dance

      Коментарі Вимкнено до Новачок у pole dance – все, що ви хотіли знати, але боялися запитати | Все про pole dance

Новачок у pole dance – все, що ви хотіли знати, але боялися запитати | Все про pole dance Новачок у pole dance – все, що ви хотіли знати, але боялися запитати

Вам цікаво дізнатися про pole dance і ви хочете почати ним займатися, але боїтеся

помилитися у своєму виборі? Можливо, ви побачили його рекламу в місцевому тренажерному залі, подивилися кілька відео-роликів на YouTube з виступами полденсеров, а може бути ваша колишня однокласниця виклала в соціальних мережах свої фотографії на жердині з парою акробатичних етюдів, і до того ж, її фігура за останнє час явно покращилася. Напевно все це у вас викликало непереборне бажання зайнятися pole dance, з метою стати красивіше, впевненіше в собі і навчитися такому, що вміє далеко не кожна людина.

Але при всьому величезному бажанні у новачків виникає маса питань і величезна сором перед походом на заняття pole dance. Це все пов’язано зі стереотипами нашого суспільства. Першим з них є те, що заняття ведуть виключно стриптизерки – красиві дівчата з шикарними фігурами, самовпевнені, і розпещені чоловічою увагою. А кому з нас хочеться відчувати себе незграбною коровою серед граціозних і легких антилоп? Безумовно, через це проходили всі новачки, особливо ті, хто до полденса взагалі нічим не займався.

Але на цей рахунок хочу вас розчарувати, в більшості студій pole dance працюють дуже милі і досить скромні дівчата, які є чудовими тренерами і вміють розвивати в людях почуття впевненості в собі, а також допомагають підняти самооцінку і відчути себе більш розкуто. Уміло і тактовно вони направлять вас в потрібне русло і допоможуть досягти намічених цілей.

Зовсім недавно я сама була абсолютним новачком в pole dance, а до цього довго не могла наважитися піти на заняття, придумуючи різні відмовки. Я вважала, що спочатку необхідно набратися сил, походити в тренажерний зал, отримати фізичну підготовку, а потім вже йти на заняття. Але, як з’ясувалося, щоб навчитися підтягуватися, треба брати і підтягуватися Так і з полденсом, якщо ви їм не займаєтеся, то навряд чи щось наблизить вас до нього, якщо тільки ви не займаєтеся з дитинства художньою гімнастикою. Це мабуть, одне з небагатьох занять, яке допоможе вам освоїти pole dance протягом пари-трійки місяців.

На будь-яких заняттях pole dance спочатку йде розігрів, де ви виконуєте всілякі силові вправи, а також вправи на гнучкість, основи яких взяті з йоги. Потім обов’язково йде вивчення різних трюків і круток на пілоні. Крім того, що заняття pole dance приносять велике задоволення, вони ще й є відмінним засобом для схуднення і підтримки тіла в прекрасній фізичній формі.

Будь-яка людина може танцювати на пілоні

  Міф: pole dance тільки для стриптизерок Реальність: pole dance можуть займатися абсолютно всі

Даний стереотип народився ще в ті часи, коли танці на жердині танцювали тільки в «джентльменських» клубах. На сьогоднішній момент pole dance швидко розвивається вид спорту, який часто представляють у великих журналах і новинних виданнях – в даний час все більше людей, танцюючих на пілоні для фітнесу і задоволення, ніж тих, які виступають з ним у стриптиз-клубах.

Тільки за останній рік тисячі людей підписали петицію за pole dance, щоб визнати його частиною Олімпійських ігор. Професійні балерини приймають його для того, щоб допомогти підготувати сильні кадри, виховати танцюристів, які зможуть впровадити полденс в танцювальні конкурси. Останнім часом діти також долучаються до даного виду спорту, щоб допомогти зменшити ожиріння, яке є однією з проблем сучасного суспільства.

Крок за кроком pole dance pанімает свою нішу як спорт, і як мистецтво. Полденс – це весело, складно і унікально, це справжня революція в танцях, спорті та мистецтві.

Pole dance – це серйозні тренеровкі

  Міф: ви не напружуєтеся на заняттях pole dance Реальність: pole dance вимагає стільки ж зусиль, як бойові мистецтва, кікбоксінг та брейк-данс

Pole dance може надавати високу спортивну вплив – це відмінні тренування всього тіла, які вчать вас правильно розподіляти сили. Якщо ви підозрюєте про яких медичних протипоказань, то краще проконсультуйтеся з грамотним лікарем. Природно, якщо ви вагітні, то не всі вправи полденса вам показані.

Ви можете навчитися полденсу де завгодно

  Міф: дуже складно знайти місце, де можна навчитися pole dance Реальність: полденсу можна вчиться де завгодно

В даний час в Україні величезний вибір студій полденса, так що навіть для новачка не важко підібрати для себе оптимальний варіант, вибравши підходяще розклад і ціну. У більшості шкіл полденса досить гнучкий графік і цінова політика. Якщо ж ви зацікавлені полденсом настільки, що хочете стати професіоналом, то варто звернутися до тренера для проведення приватних уроків. Це дороге задоволення, але результат не змусить себе довго чекати. Даний вид занять найбільш ефективний, якщо за короткий термін вам потрібно що-небудь освоїти.

Якщо у вас немає можливості ходити в школу полденса, ви можете навчатися за допомогою відео-уроків самостійно. Тоді звичайно вам доведеться встановити вдома пілон і дзеркала, в яких можна буде спостерігати правильність виконання рухів. Але полденс є досить травмоопасним видом спорту, і в багатьох складних трюках вимагає підстраховки з боку інструктора, так що рано чи пізно вам доведеться звернутися за консультацією до професійного тренера, якщо ви хочете дійсно грамотно і без шкоди здоров’ю виконувати трюки на пілоні.

Практика в pole dance робить танець ідеальним

  Міф: якщо не можу зробити трюк за один раз, значить полденс не для мене Реальність: як в будь-якому спорті, практика робить полденс досконалим

Немає жодного професійного полденсера, який без підготовки з першого разу зміг виконати складні трюки на пілоні. Як і інші спортсмени, вони спочатку проходять підготовку в даній дисципліні, а потім годинами вправляються над складними трюками, які згодом виглядають легко і невимушено.

Звичайно, варто зауважити, що якщо у вас розвинена гнучкість, ви добре фізично підготовлені, то полденс ви освоїте значно швидше, ніж людина, абсолютно далека від спорту. Але тим не менш, це не заважає йому так само насолоджуватися заняттями полденсом і добиватися певних цілей, займаючись танцями на пілоні.

Одягайте на тренування те, що вам подобається

  Міф: все полденсери ходять в стрінгах і накладках на груди з пензликами а-ля Діта фон Тіз Реальність: носите те, що вам подобається, але пам’ятайте, більше тілесного контакту з пілоном – краще pole dance

Одяг в полденсе найбільш обговорювана новачками тема. Скажи «pole dance» – і більшість людей представить собі напівроздягнених, красивих жінок, що крутяться на пілоні. Безумовно, в даному напрямку спортивного танцю важливо привносити елемент легкої еротики, оголеності, демонструючи красиве подкаченний тіло.

Купівля пілона

Отже, тепер ви озброєні фактами, і знаєте міфи, які я розвінчала. Що вам заважає, щоб зайнятися полденсом? Відкиньте убік всі сумніви і вперед за підкоренням нових вершин на шлях самовдосконалення! У будь-якому випадку, навіть якщо ви не станете Жанін Батерфляй, плоский животик і красиві ніжки вам забезпечені!

Також:

 • Коли краще почати займатися пол денсом