Низькокалорійна дієта: Меню

      Коментарі Вимкнено до Низькокалорійна дієта: Меню

Низькокалорійна дієта: Меню. Низькокалорійна дієта: Меню.

Недарма низькокалорійна дієта відноситься до розряду класичних дієт – ця дієта завжди хороша, вона перевірена часом. Дотримуючись цієї дієти місяць, ви втрачаєте до десяти кілограмів. Далі ви побачите два варіанти харчування (назвемо їх Варіант 1 і Варіант 2), так от для більшої ефективності вам доведеться чергувати їх, тобто один день вживати в їжу Варіант 1, а на наступний день – Варіант 2, або ж навпаки. Кожен день вам потрібно буде здійснювати п’ять прийомів їжі в день.

Низькокалорійна дієта: Меню.

У перший тиждень вам потрібно з’їдати на перший прийом їжі Варіант 1 (кухоль підігрітого молока з ложкою меду і черству булочку або рогалик) або Варіант 2 (чашку несолодкого чаю, чорний хліб з рубаною зеленню петрушки) , у другій прийом їжі Варіант 1 (чашку чаю, два бутерброда з маслом і листочками салату) або Варіант 2 (чашку кефіру, твердий рогалик або булочку, десять-дванадцять головок підсоленій редиски), в третій прийом їжі їмо Варіант 1 (варену з хріном рибу, пару картошек з рубаною зеленню, листя зеленого салату із заправкою з оливкового масла або лимонного соку) або Варіант 2 (овочевий густий бульйон з горошком зеленим, шматочок нежирної яловичини, пару картошек, салат з фруктів з лимонним соком і цукром). У четвертий прийом їжі їмо Варіант 1 (два сирих помитих помідора і кухоль томатного соку з одним сухарем) або Варіант 2 (стакан свіжовичавленого фруктового соку або просто свіжі фрукти і шматочок біск 3та). У п’ятому прийом їжі їмо Варіант 1 (кухоль нульової жирності кефіру, два бутерброда з медом і посипаних рубаною зеленню петрушки) або Варіант 2 (два шматочки халви, чашку молока).

Другий тиждень -1 прийом їжі В1 (стакан овочевого чи фруктового соку і сухарик) або В2 (чай з молоком і скибочку хліба з медом), 2 прийом їжі – В1 (скибочку хліба, що намазали маслом і шматком бринзи і чай) або В2 (скибочку хліба з шматком м’яса, два томата і чай), 3 прийом їжі – В1 (дві м’ясні котлети, кисіль і морквяний салат) або В2 (червоний борщ, варена риба, дві картоплі і зелений салат ), 4 прийом їжі – В1 (шматок бісквіта і фрукти) або В2 (сухарик і кефір), 5 прийом їжі – В1 (чорний рогалик з варенням і кефір) або В2 (два шматочки нежирного сиру і чай).

Третій тиждень – 1 прийом – В1 (кава і чорний хліб з медом) або В2 (сухар і молоко з медом), 2 прийом – В1 (кефір, чорний хліб з шаром масла, редис і яйце в мішечок) або В2 (чай, дві скибочки хліба з нежирної шинкою, два томата), 3 прийом – В1 (смажений без масла біфштекс, гуртка соку і шпинат зі сметаною) або В2 (тушковані гриби з рисом, гуртка бульйону, два запечених яблука), 4 прийом – В1 (сухарик і фрукти) або В2 (бісквіт і фрукти), 5 прийом – В1 (молоко, сир і твердий рогалик) або В2 (чай, яблуко і холодна телятина з хлібом).

Четвертий тиждень – 1 прийом В1 (чай і сухар з медом) або В2 (молоко і хліб з маслом), 2 прийом – В1 (два яблука і пара тостів з маслом і сиром) або В2 (яблуко, чай, два яйця в мішечок, твердий рогалик з маслом), 3 прийом – В1 (картопляне пюре, курка з овочами, кисіль і зелений салат) або В2 (гуртка нежирного бульйону, дві картоплі з зеленню, яблуко і квасоля в томатному соусі), 4 прийом – В1 (бісквіт і морквяний сік) або В2 (кава з сухарем), 5 прийом В1 (гуртка нульової жирності кефіру і твердий рогалик) або В2 (пара бутербродів. намазали печінковим паштетом, і редис).