Ніколь Річі знову схудла до критичного стану

      Коментарі Вимкнено до Ніколь Річі знову схудла до критичного стану

Ніколь Річі знову схудла до критичного стану Ніколь Річі знову схудла до критичного стану

Ніколь Річі, в якої і так не було проблем із зайвою вагою, знову схудла

Читачі, які уважно стежать за життям зірок за допомогою розважальної преси, напевно пам’ятають моторошні фото 8-річної давності, на яких

хихикає Ніколь Річі поправляє верх від бікіні, так і норовить зісковзнути з її худого тіла. Вираз «шкіра та кістки» ідеально підходить, щоб описати зовнішність колишньої подруги Періс Хілтон на даному знімку.

З тієї пори було зроблено чимало шокуючих зізнань, виплакала сліз і скоєно візитів до фахівців з метою набрати вагу. Однак від діагнозів «анорексія» або «харчове розлад» Ніколь завжди відхрещувалась. «Вони занадто образливі. Такими визначеннями не можна розкидатися, тому що це захворювання – і дуже серйозні », – зізналася чотири роки тому Николь в інтерв’ю журналу Marie Claire.

З часом тіло зірки прийшло в норму, і вона перестала виглядати нездоровою. Налагодилася і особисте життя Річі, яка вийшла заміж за соліста групи Good Charlotte Джоела Меддена і народила двох дітей – дочку Харлоу Вінтер і сина Сперроу Джеймса. Паралельно з вихованням дітей Ніколь заснувала успішну модну марку House of Harlow 1960, а через декілька років переконала чоловіка організувати ще й дитячий благодійний фонд. Здавалося б, тільки жити та радіти, проте зовнішність Річі знову викликає масу питань.

Читайте також:

З минулої осені Ніколь Річі знову виглядає занадто худий і виснаженою. При тому що, народивши двох дітей, зірка і так зберегла модельні параметри. Кажуть, що всі ці роки Річі була схиблена на здоровому харчуванні. а останнім часом пристрастилася до вельми дивною дієті з насіння соняшника. Власне, крім них в її раціоні тільки свіжий селера і всілякі зелені соки. Як тут не схуднути?

Особливо балакучі «друзі» Ніколь вважають, що причина її похідні – часті розлуки з чоловіком, який проводить багато часу в Австралії, засідаючи в журі тамтешнього проекту «Голос». Всі роки спільного життя Джоел уважно стежив за вагою подружжя, припиняючи будь-які її спроби схуднути. Тепер же, за його відсутності, Ніколь вільна робити все, що хоче. Сподіваємося, пильний чоловік скоро повернеться додому і припинить цю небезпечну дієтичну епопею.