Не прагніть худнути швидко! :: Випуск 55 :: Худеем Разом. Ру

      Коментарі Вимкнено до Не прагніть худнути швидко! :: Випуск 55 :: Худеем Разом. Ру

Не прагніть худнути швидко! :: Випуск 55 :: Худеем Разом. Ру І скільки жиру можна скинути за добу по максимуму?

Як показує практика, при повному голодуванні людина втрачає близько 200 г жиру на добу (саме жиру, а не загальної ваги). Оскільки калорійність 1 кг жирів дорівнює 9300 ккал, то нескладно підрахувати, що енерговитрати голодуючого – порядку 1860 ккал в день. Звичайно, у кожної людини будуть

свої цифри, і, крім того, голодуючий організм намагається з кожним днем??витрачати все менше.

Жорстка дієта дозволяє так само скидати по 200 г жиру в день. Інші, більш “калорійні” дієти, відповідно менш результативні.

Прагнення схуднути швидше, ніж це в принципі можливо – чи не найпоширеніша помилка в справі боротьби із зайвою вагою. Існує й інше оману, тісно пов’язане з жагою швидкого худения, але ще більш авантюрне – це термінове схуднення.

Терміновий скидання ваги можна розглядати як варіант швидкого схуднення, у якому досягнення результату приурочено до якоїсь календарну дату: до Нового року, до дня народження, до весілля та ін Так, наприклад, одна дівчина запитувала, як би їй можна максимально швидко схуднути, тому що через два тижні весілля і необхідно добре виглядати. На жаль, як би не хотілося добре виглядати, але в такій ситуації взагалі не можна навіть починати дієту. По-перше, за два тижні сильно не схуднеш, і навряд чи це якось помітно відіб’ється на фігурі. По-друге, як же можна починати рясний весільний бенкет відразу після жорсткої дієти. Це може бути дуже небезпечним! В історії відомо багато випадків, коли людина помирала відразу після повного голодування. І з’їв начебто небагато, але для зголоднілих і це виявилося занадто. Але, крім того, відомі численні випадки смерті “від раптового переїдання” і після обмеженого харчування, коли не було повного голодування.

Так що хоча жорстка дієта і менш небезпечна, ніж повне голодування, але все ж різкий вихід з неї неприпустимий! Але будь-хто може заперечити: існує ж безліч швидких дієт, наприклад жокейська дієта, шоколадна, англійська, ангела, 5 веселих плавлених сирків та ін І вони ж працюють! І люди на них худнуть мало не по кілограму на день! Згоден, існує чимало таких “швидких” дієт. І вага на них, дійсно, втрачається з хорошою швидкістю – до кілограма в день. Але ж втрата ваги не завжди означає втрату жиру! У багатьох таких “швидких” дієт, по суті справи, одна основа: невеликий обсяг білкової їжі, кави, поменше рідини. За рахунок білка і кави обмін речовин підтримується на нормальному рівні, а чинності малого обсягу надходження їжі і води йде активне зменшення маси вмісту шлунково-кишкового тракту. Так що падіння ваги тіла відбувається переважно за рахунок втрати води, а не жиру. Цей процес втрати води можна прискорити за допомогою сауни або сечогінних засобів.

Питається, кому потрібен такий самообман? Якщо скидається не жир, а вода, то таке нікому не потрібно!

Отже, максимальна швидкість втрати жиру, як ми розглянули вище – порядку 200 г в день. А якщо ви хочете худнути швидше, то повинні розуміти, що нічого у вас не вийде.

З іншого боку, чи так вже потрібно худнути швидко?

Як показує практика, після швидкого схуднення виходить і швидкий відкат до колишньої ваги, а нерідко і до більшого. І що далі? Знову худнути? Але ганяти масу жиру туди-сюди – це великий стрес для організму, і завдає серйозної шкоди здоров’ю. Ось чому все більше і більше людей виступають проти швидких дієт.

Тим часом, пропонована автором цих рядків жорстка дієта теж відноситься до числа швидких. Хоча втрата жиру в кількості 200 г на день здається багатьом нетерплячим громадянам вельми повільною, для організму це насправді дуже швидко. Тому автор попереджає, що у разі одномоментного переходу від жорсткої дієти до звичного для пацієнта харчуванню обов’язково

відбудеться відкат ваги до колишніх або навіть збільшеним значенням. І щоб уникнути відкату, потрібно організовувати тривалий перехідний період, протягом якого калорійність денного раціону буде підніматися поступово.

Підіб’ємо підсумок. Не намагайтеся худнути швидко! Це авантюрно, у багатьох випадках просто неможливо, загрожує відкотом до колишнього або більшій вазі, і навіть може бути небезпечно для здоров’я і життя! І пропонована автором цих рядків жорстка дієта, хоча і забезпечує максимальну швидкість втрати жиру, насправді не така вже й швидка. Адже після неї потрібно організовувати досить тривалий перехідний період, щоб уникнути відкату.

Джерело: humaniter. narod. ru

Ведуча розсилки Керн Ольга.

E-mail: [email protected] ru

Спасибі всім, хто вступив у лави клубу “Худнемо Вместе. ру” і завів свій щоденничок на нашому форумі.

Успіхів вам і легкого скидання ваги.

Також:

  • худнути разом