Не можу схуднути, що робити – я ніяк не можу схуднути, що мені робити – MissFit. Ru

      Коментарі Вимкнено до Не можу схуднути, що робити – я ніяк не можу схуднути, що мені робити – MissFit. Ru

Не можу схуднути, що робити – я ніяк не можу схуднути, що мені робити – MissFit. Ru Не можу схуднути, що робити Що робити, якщо не виходить схуднути

«Не можу схуднути, що робити» – ці слова приходять на думку кожному, хто безрезультатно бореться із зайвою

вагою не один місяць, а то й не один рік. На жаль, телебачення, реклама та інші горе-порадники створили стільки міфів про ожиріння, що вже складно відокремити брехню від правди. Гра з вагою небезпечна проблемами зі здоров’ям, тому потрібно вивчити проблему, перш ніж експериментувати над собою.

Чим швидше результат – тим швидше вага повернеться

Більшість аферистів, що продають секрети цілющих дієт і препарати з ефектом надшвидкого схуднення, розраховують на людське незнання. Не варто ганятися за цифрами, вони не тільки погіршать стан здоров’я, більше того – приведуть до зворотного результату. Жирові клітини організму – наш енергетичний запас. Вони влаштовані так, що при швидкому зниженні ваги дають сигнал повертати попередній стан у подвоєному розмірі. Напевно багато хто помічав, що після тижневої дієти вони набирають вагу в два рази більше.

Думаючи про себе «я не можу схуднути, що мені робити», пам’ятайте: головне не намагатися худнути швидко. Як зазначають лікарі, оптимально знижувати вагу на 5-10% на рік. По-перше, організм буде реагувати спокійно, обмін речовин буде змінюватися поступово, і стрілка на вагах НЕ БУДЕ неухильно йти вгору. Друге, не буде різко змінюватися гормональний фон, а це особливо важливо для жінок. При зміні гормонального фону можливо стрімке підвищення ваги, яке вже нічим не зупинити.

«Режим харчування порушувати не можна!”

Фраза Пончика з відомого вітчизняного мультика як не можна краще пояснює, чому багато хто не може знизити вагу. Сказати собі «хочу схуднути» недостатньо, потрібно розуміти, як функціонує організм. Багато повністю відмовляються від їжі, розраховуючи на швидкий результат. Велика помилка! Складно уявити, але важливим умовою для схуднення є хороший сніданок. Вранці організм з їжею отримує запас енергії на весь день. Якщо ж це не відбувається, жирові клітини отримують сигнал економити сили і вже просто так не віддадуть зайві кілограми. Обмін речовин знижується, і кожна з’їдена булочка збільшить жирову масу.

Якщо у вас не виходить скинути вагу, не варто звертатися до лже-лікарів з криком допоможіть схуднути, будь ласка. Ваш організм – найкращий порадник. Прекрасний засіб потроху і впевнено скидати зайві кілограми – встановити режим харчування. Недостатньо щільно поїсти один-два рази на день: їжа не встигає перетравитися, і залишки перетворюються в жирову масу. Чим частіше ви перекушуєте, тим швидше буде обмін речовин.

Ніколи не слухайте тих, хто каже, що після шести їсти не можна. Чуть-чуть, але можна і потрібно. Якщо після 18.00 відмовитися від прийому їжі, то організм до ранку проведе більше десяти годин без енергії, а це неприпустимо. Дефіцит активних речовин включить режим економії, про який ми говорили раніше.

Займатися потрібно не спортом, а фізкультурою

Часто можна почути від жінок: «Постійно бігаю, але ніяк не можу схуднути, що робити тепер». Всупереч поширеному міфу, далеко не всі види фізичних навантажень призводять до зниження ваги. Наприклад, стакан молока містить 150 ккал. Два таких склянки рівноцінні півгодинному швидкого бігу. А якщо говорити про м’ясі та рибі, то бігати доведеться цілими днями. Більш ефективні тренування з обтяженням, наприклад, присідання. Енерговитрати при цьому будуть значно більше, тому і скинути вагу вийде швидше.

Як не парадоксально, але для зниження ваги потрібно скласти список не того, що робити, а того, чого не робити. Тому якщо ви не можете схуднути, не поспішайте коробками купувати БАД, для початку потрібно привести в порядок власний ритм життя.

Також:

  • не можу схуднути що робити
  • чому я не можу схуднути
  • чому не можу схуднути
  • чому я не можу похудати
  • не можу похудати
  • я не можу схуднути
  • ніяк не можу схуднути