Не можу скинути вагу. Що робити? | Допоможу схуднути! Групи Підтримки – схуднути і контролювати вагу!

      Коментарі Вимкнено до Не можу скинути вагу. Що робити? | Допоможу схуднути! Групи Підтримки – схуднути і контролювати вагу!

Не можу скинути вагу. Що робити? | Допоможу схуднути! Групи Підтримки – схуднути і контролювати вагу! Не можу скинути вагу. Що робити?

У мене така негаразди. Приблизно рік тому, я пішла вчитися не вечірні курси анг. язика, ну і відповідно поверталася додому пізно, а відвідувала я їх після

роботи, так що поїсти вдавалося годин 4-5, ну і вже після курсів це годин 9-10 ((( сначало помаленьку, потім побільше, т. к їсти хотілося жах як!

І так помаленьку я набрала 5 кг, які досі НІЯК не можу скинути! Я перестала пити гармональному таблетки – не допомогло! Пішла на спорт – не допомогло! Стала більш правильно харчуватися (не їм: майонез, намагаюся менше пити пива, борошняне їм мало, хліб практично вообше не їм, м’ясо їм тільки з овочами і т. д.) результатів знову НУЛЬ! Пішла на спорт (степ – аеробіка) нічого не допомагає. Кг як були так і залишаються. Здавала всілякі аналізи (і на гармонь в тому числі) все абсолютно в нормі – ніяких відхилень! Всі струму розводять руками – і кажуть ВІК, мені 27 років! Родили.

Але мені не віриться, що в 27 неможливо скинути ТО – що заважає! Мені і треба то хоча б 5 кг… зараз при зрості 166 см-моя вага 60кг. Для мене це багато! Моя вага приблизно 55 кг. Підкажіть – може їсти більш якісь дієві способи? Дуже потрібна порада.

Марина, Челябінськ

Відповідь: Марина, останні 5 кг завжди складно даються. До речі, тут необхідно з’ясувати що Вам заважає насправді: вага або обсяги?

Вага може стати більше від збільшення м’язової маси. Ви ж займалися спортом (пішла на спорт). М’язи важче жиру. Можливо саме з цієї причини ваш вага не знижується. Чи не заморачивайтесь! Подумайте, може варто звернути увагу на фігуру (обсяги).

Щоб сформувати красиву привабливу фігуру необхідний комплексний підхід: фізичні навантаження + правильне збалансоване харчування з достатньою кількістю поживних речовин і білка.

Необхідно пам’ятати, що цифра на вагах не основний показник вашої зовнішньої краси. Правила побудови збалансованого раціону харчування ви зможете дізнатися, відвідуючи Групу Підтримки. Успіхів!

Відповідь від Марини мені: Спасибо большое за ответ, Віолетта! Дійсно тут скоріше мова йде про обсяги, які мені заважають! Ось подумую купити обруч і прес качати почну, подивимося як на цей раз мені удасться впоратися зі своєю проблемою))) і я отримую Вашу розсилку про правильне харчування.

Від мене: Дивно? Невже я незрозуміло пояснила. Який прес? У Вас можуть залишитися теже обсяги, тільки вже сформовані м’язовою тканиною. Культуристів бачили? Якщо ні, то рекомендую. Під фізичними навантаженнями я маю на увазі ходьбу, невелику зарядочку, наприклад, ось цю.

Почніть правильно харчуватися. Необхідно вибудувати свій раціон харчування таким чином, щоб Вам було комфортно, і при цьому зменшувалися обсяги за рахунок зниження жирової тканини, але без наростання м’язової.

Поділитися: Отримай безкоштовну консультацію по схудненню:

Також:

  • скинути вагу анг