Золота кулька для схуднення    &nbsp

      Коментарі Вимкнено до         Золота кулька для схуднення    &nbsp

 Золота кулька для схуднення   Золота кулька: обдурювання в області схуднення

Олександр Тушкина / “Здоров’я-інфо»

Капсули Золота кулька замикають трійку китайських диво-засобів для схуднення. Вони з’явилися на ринку відносно недавно, тому про них мало

що відомо. Реклама традиційно повідомляє про «виведення шлаків з організму» і «безпечному зниженні ваги». Відмінною особливістю препарату є те, що, за запевненням виробників, препарат допомагає позбутися від пігментних плям. На упаковці зображена струнка жінка на тлі американського прапора: препарат нібито виробляється за американською технологією. Однак у США ця біодобавка заборонена.

У Росії Золота кулька сертифікацію теж не пройшов, тому поширюється через мережу інтернет-магазинів або з рук. Експерти вважають, що Золотий кулька – нова назва сумнозвісної Ліди, вилученої з продажу.

Склад Золотого кульки, вказаний на упаковці:

Ноні – плід однойменного рослини, що поставляється з Таїті. Нібито зустрічається в аюрведичні текстах під назвою «аушіка», що означає «довгожительство». Ноні активно поширюється за допомогою мережевого маркетингу, так що його цінні властивості – під сумнівом. Постачальники ноні стверджують, що фрукт неймовірно корисний через вміст в ньому речовини проксероніну. Проте вченим така речовина не відомо. Дослідники Гавайського університету провели ретельний аналіз ноні, але нічого незвичайного так і не виявили.

Спіруліна – озерна водорість, яка знижує вміст холестерину в крові. Існує величезна кількість БАДів, де спіруліна фігурує як універсального засобу для оздоровлення та зниження ваги. Ефективність таких препаратів сумнівна: покупці, які брали спіруліну для схуднення, скаржилися, що ні скинули зайву вагу, а навпаки, набрали.

В інструкції сказано , що Золотий кулька треба приймати раз на день до або після сніданку. Перед цим виробники пропонують провести «очищення печінки і жовчного міхура» за допомогою активованого вугілля. Також зазначено, що препарат не рекомендується вагітним жінкам і годуючим груддю.

Золота кулька викликає симптоми, схожі з симптомами після прийому інших китайських таблеток для схуднення. Жінки, які брали Золота кулька, повідомляли про гормональні збої, порушеннях менструального циклу. важкої безсонні і мігрені.

Медичні установи