Підрахунок калорій для схуднення    &nbsp

      Коментарі Вимкнено до         Підрахунок калорій для схуднення    &nbsp

 Підрахунок калорій для схуднення   3 фази підрахунку калорій для схуднення

Існують інструменти, які просто необхідні кожному бажаючому схуднути. Насамперед, це калькулятор щоденної енергетичної потреби і лічильник калорій. Щоб скористатися

ними, необхідно слідувати простому алгоритму, який складається з 3 фаз.

Олександр Тушкина / “Здоров’я інфо»

Фаза 1. А чи є у вас взагалі ожиріння?

А якщо бажання схуднути вже перетворилося на нав’язливу ідею і вам взагалі не треба скидати вагу? Щоб визначити це, достатньо скористатися нашим калькулятором. Він являє собою автоматичний алгоритм підрахунку індексу маси тіла по Кетля. Він вважається досить точним для людей середнього віку, але абсолютно не підходить для підлітків до 18 років, літніх людей, спортсменів, вагітних і годуючих жінок. Крім того, індекс маси тіла по Кетля не враховує особливості статури.

Щоб визначити індекс маси тіла, клацніть по посиланню.

Якщо ваш індекс маси тіла перевищує норму, переходите до наступної фази. Якщо калькулятор показав, що у вас все гаразд, проте ви все одно незадоволені своїм тілом – читайте розділ «Фізична культура». Швидше за все, вам потрібно просто зміцнити м’язи черевного преса і ніг, щоб проблемні зони виглядали краще.

Фаза 2. Скільки калорій вам потрібно споживати, щоб схуднути?

Після того, як ви визначили ваш індекс маси тіла, необхідно зрозуміти, скільки калорій ви повинні споживати в день, щоб схуднути. Для цього давайте розрахуємо вашу щоденну енергетичну потребу – то кількість калорій, яке вам потрібно для підтримки поточного ваги.

Щоб визначити кількість калорій, які вам потрібні для підтримки поточного ваги, клацніть по посиланню. Пам’ятайте, що більшість бажаючих схуднути ведуть неактивний спосіб життя. Працівникам офісів в нашому калькуляторі слід вибирати рядок «неактивний» або «слабоактивними».

Щоб схуднути, вам необхідно від отриманої цифри відняти 500. Саме стільки калорій ВООЗ рекомендує відняти з вашої щоденної енергетичної потреби, якщо ви хочете плавно скинути вагу і при цьому зберегти здоров’я. Не перевищуйте цю цифру! Якщо ви мало їсте і багато рухаєтеся, то це створює в організмі ситуацію енергетичного дефіциту. Занадто великий недолік в калоріях призведе до голодування мозку і розпаду м’язової тканини, а також негативно позначається на внутрішніх органах.

Фаза 3. Скільки калорій ви сьогодні з’їли і скільки витратили?

Фінальна фаза підрахунку калорій для схуднення. Нам вже відома цифра щоденної енергетичної потреби для схуднення. Тепер потрібно дізнатися, скільки калорій ми споживаємо разом з їжею, а скільки витрачаємо. Для цього можна дивитися таблиці макронутриентов на упаковках продуктів (калорії, білки, вуглеводи, жири). А можна скористатися нашим калькулятором, що набагато зручніше.

Щоб визначити кількість калорій, яке ви сьогодні з’їли і витратили, клацніть по посиланню. Вам необхідно просто отримати таку цифру, яка не перевищуватиме результат з фази 2.

Пам’ятайте, що калькулятор дає приблизний підрахунок калорій для схуднення. Навіть лічильники калорій на тренажерах завжди брешуть, так як працюють на власних алгоритмах, створених з урахуванням усереднених даних. Для отримання точного результату необхідно лабораторне обладнання.

А далі починається практичне втілення. Харчуйтеся правильно. займайтеся фізичними вправами. не витрачайте гроші на дурниці – і бажане схуднення не змусить себе чекати.