Названі найкорисніші продукти для схуднення » SFW – приколи, гумор, дівки, дтп, машини, фото знаменитостей та багато іншого

      Коментарі Вимкнено до Названі найкорисніші продукти для схуднення » SFW – приколи, гумор, дівки, дтп, машини, фото знаменитостей та багато іншого

Названі найкорисніші продукти для схуднення » SFW – приколи, гумор, дівки, дтп, машини, фото знаменитостей та багато іншого.

Найважче обмеження для тих, хто хоче схуднути – це обмеження в хлібі. Але це не означає, що доведеться забути його смак.

Потрібно замінити білий хліб або батон одним з цих продуктів:

Зерновий

хліб.

Хліб з висівок.

Діабетичний хліб.

Сухарі з білого і чорного хліба.

Дієтичні хлібці і крекери.

Каші з зернових.

Мюслі і зернові пластівці.

Більше того, зернові та злакові – необхідні елементи їжі. Вони набагато більш багаті вітамінами і мінералами, ніж фрукти та овочі, особливо вітамінами групи В. Інша справа, що вони якраз містяться у необроблених крупах (борошно грубого помолу, висівки, вівсяна крупа, нешліфований рис). А очищені крупи, яким ми часто віддаємо перевагу, містять корисних речовин набагато менше, а вуглеводи в них в основному легкозасвоювані.

Від цукру також бажано відмовитися, а замінити його сорбітом, ксилітом, якимось підсолоджувачем (сахарин, сусло). Але не слід їсти їх більше необхідного. Краще замінити цукор сухофруктами, фруктами і медом. Крім фруктози, в них маса мінеральних речовин, вітамінів і біологічно активних речовин. Без цукру зовсім – це не найкращий вихід. Вуглеводи живлять мозок, і при повній відмові від них ви можете отримати депресію, а це погано впливає на успішний хід дієти.

М’ясо вживати краще нежирне – курку, яловичину, телятину. Дуже корисна риба і морепродукти. Соєве м’ясо, яке можна придбати, багате білком, але все ж це не натуральний продукт.

Нестача заліза небезпечний для жінки, і якщо ви не хочете заробити анемію, то потрібно їсти і червоне м’ясо, і вживати інші джерела цього важливого мікроелемента. В крайньому випадку варіть щі з кропиви. Відвар з кропиви – старовинне народне засіб від анемії. Так що якщо відчуєте втому, апатію, помітите, що стали блідою і млявою – це вам допоможе. Робіть все для того, щоб зберігати гарний настрій і позитивне ставлення до життя під час схуднення!

Особливо корисні продукти:

чорниця (сприяє розгладженню зморшок, а також утворенню колагену в організмі);

морква (захищає шкіру від сонячних променів, містить бета-каротин);