Найвідоміші дієтологи і їх дієти | Дієти для Вас

      Коментарі Вимкнено до Найвідоміші дієтологи і їх дієти | Дієти для Вас

Найвідоміші дієтологи і їх дієти | Дієти для Вас Найвідоміші дієтологи і їх дієти

Зима добігає кінця, а значить скоро весна – пора для яскравих нарядів. Як бути, якщо ви набрали зайві кілограми і сантиметри? Як скинути вагу без виснажливих голодовок і шкоди для здоров’я? Вам допоможе дієта.

Вибираючи дієту, віддавайте перевагу

тим з них, які створювалися професійними лікарями-дієтологами і випробувані безліччю людей.

Наприклад, дієта Роберта Аткінса . Аткінс є одним з родоначальників білкового принципу схуднення. У боротьбі зі своїм зайвою вагою, він розробив дієту, яка підходить для людей, які страждають від зайвої ваги і проблем з серцево-судинною системою. У своїй першій книзі «Дієтична революція доктора Аткінса» він висунув теорію про шкоду вуглеводів не тільки для фігури, але і в цілому для здоров’я. Дотримуючись власної дієти, Аткінс скинув 28 кілограмів. За його методикою впоралися зі своїм зайвою вагою і багато зірок: Анджеліна Джолі, Рене Зельвегер, Дженніфер Еністон.

Меню дієти Аткінса задоволене просте. Складається дієта з двох етапів. На першому етапі, тривалістю в два тижні, відбувається основна втрата ваги за рахунок перебудови обміну речовин і активного спалювання жирів. Другий етап повинен закріпити отримані результати. Він триває вже протягом усього життя.

Не можна сказати, що ставлення фахівців до цієї дієти однозначне. Ряд дієтологів не вважають її абсолютно нешкідливою для здоров’я.

Не менш відомою і популярною є білкова дієта П’єра Дюка . Дієтолога Дюканов довіряють такі знаменитості як Дженніфер Лопес, Пенелопа Круз, Жизель Бундхен.

На відміну від інших білкових дієт, дієта Дюка відрізняється більшою збалансованістю. Її особливістю є наявність 4 ступенів, що дозволяють плавно перебудує обміну речовин і почати спалювати жири. Дієта Дюка увазі вживання білкових продуктів і зниження споживання углеводосодержащих продуктів. У цієї дієти також є противники серед дієтологів, які вважають її незбалансованою. Дієту Дюка з меню на тиждень ви можете знайти тут.

Ну і, нарешті, дієта «5 факторів» від Харлі Пастернака . У числі клієнток цього американського фітнес-гуру можна виділити Меган Фокс, Ріанну, Холлі Беррі. Крім плану тренувань, він пропонує також власну ефективну дієту, визнану багатьма дієтологами.

Дієта Пастернака розрахована на 5 тижнів, за які організм може втратити від 7 до 12 кілограмів. Пастернак рекомендує використовувати для приготування їжі прості свіжі продукти: зелень, фрукти, овочі, крупи, нежирне м’ясо і рибу, молочні продукти.

Також:

  • найвідоміші дієти