Меню японської дієти. Японська дієта на 14 днів

      Коментарі Вимкнено до Меню японської дієти. Японська дієта на 14 днів

Меню японської дієти. Японська дієта на 14 днів Японська дієта – меню

Японська дієта одна з найпопулярніших завдяки її ефективності. Меню японської дієти просте, головне дотримуватися режиму!

Меню японської дієти досить просте – немає необхідності шукати складні продукти. А от процес дотримання японської дієти простим назвати навряд-чи можна. Адже щоб дотримуватися дієти і досягти бажаного результату, а саме втрати 7-8 кілограм буде потрібно повна відмова від солі, максимальний відмова від цукру та хлібобулочних виробів. Вживання спиртних напоїв під час дотримання меню японської дієти категорично забороняється! Такі заборони для багатьох можуть виявитися непосильними.

Але якщо

ви всерйоз налаштовані на втрату зайвих кілограмів, що ж доведеться потерпіти. Готуйтеся, що вашими улюбленими продуктами на два тижні в основному стануть: риба, м’ясо, свіжа капуста, морква, кабачок, яйця, фрукти, підсушений чорний хліб, ароматне натуральне кави, томатний сік і кефір.

Так як меню японської дієти на 7 днів я вважаю неефективним, в даній статті розглянемо варіант меню японської дієти на 13 і 14 днів.

Японська дієта вважається жорсткою і не підходить всім, з причини того, що в ній присутній багато кави і вона не вважається збалансованою, тому перш ніж піддавати свій організм таких навантажень проконсультуйтеся з лікарем дієтологом.

Меню першого дня

Сніданок.

Мінімальний всього лише чашка натуральної чорної кави, насолоджуємося ароматом, п’ємо, посміхаємося і представляємо себе стрункою.

Теж особливо не розгуляєшся – шаткуємо свіжу капусту, заправляємо оливковою олією екстра вірджин, наспівуємо японську пісеньку або будь-яку іншу, варимо круто яйця 2 шт. наливаємо склянку томатного соку. Як говориться – смачного!

Вечеря.

Можна дозволити собі насититися – вас порадує варена або смажена рибка і знову салат зі свіжої капусти, заправлений оливковою або соняшниковою олією.

Меню другого дня

Сніданок.

Ура, сьогодні по – мимо ароматної чашечки кави с’едаемкусочек підсушеного чорного хліба. Не забуваємо про посмішку!

Беремо свіжу рибу. Її можна відварити або обсмажити. На гарнір наш улюблений салат зі свіжої капусти, заправлений оливковою олією

Вечеря.

Відварюємо 200 гр. яловичини. М’ясо без солі – кріпіться це всього другий день))). Стакан кефіру і усмішка!

Меню третього дня

Сніданок.

Вчора побаловали себе – вистачить, сьогодні тільки чашечка запашної чорної кави. Ну і усмішка, а ка ж без неї впоратися з такою складною дієтою