Легкий спосіб схуднути Аллена Кара – відгуки, особливості

      Коментарі Вимкнено до Легкий спосіб схуднути Аллена Кара – відгуки, особливості

Легкий спосіб схуднути Аллена Кара – відгуки, особливості Легкий спосіб схуднути Аллена Карра

Аллен Карр – американський автор, який завоював популярність завдяки бестселеру «Легкий спосіб кинути палити». Саме успішність цієї книги дозволила колишньому бухгалтеру стати засновником міжнародної мережі клінік «Легкий спосіб»,

в яких застосовується його авторський метод.

У книзі «Легкий спосіб скинути вагу» автор використовував той же метод і філософський підхід, що і для боротьби з курінням . Проблема зайвої ваги в ній розглядається з точки зору не медицини, а скоріше психологічного аспекту – внутрішніх страхів і їх подолання через усвідомлення. Книга знайшла своїх шанувальників, однак, за відгуками вона значно менш дієва, ніж книга про те, як кинути курити.

Найлегшим способом схуднути Карр вважає вміння:

    Насолоджуватися смаком улюблених продуктів і страв, не змінюючи своїх звичок; Уникати виникнення почуття провини і докорів сумління від порушення прийнятого рішення; Вивчати власні переваги в їжі і відкривати для себе нові смаки; Чи не слідувати звичкам і нав’язаним думкам, а керуватися своїми бажаннями і апетитом.

Філософія методу Аллена Карра «Легкий спосіб схуднути»

Метод, який прославив автора, є унікальним в силу того, що він заснований виключно на власних висновках, зроблених Карром після відвідування гіпнотерапевта. Аллен Карр зміг кинути палити не після самого сеансу, а після усвідомлення того, що людині часом досить усвідомити власні страхи, щоб позбутися від залежності. Цей же метод він переніс і на проблему зайвої ваги.

В якості самого легкого способу схуднути Карр пропонує перестати боротися із зайвою вагою . На самому початку книги автор звертає увагу на універсальність свого методу, кажучи, що більш правильним було б її назвати «Легкий спосіб важити рівно стільки, скільки ви хочете». Саме тому цей підхід однаково ефективний як для тих, хто хоче схуднути, так і для людей, які мріють набрати вагу.

Головною думкою всієї книги не є спеціально розроблена програма з покроковим описом дієти, калорійності продуктів або способу життя, заснованих на ретельно вивчених проблемах метаболізму і впливу продуктів на організм. Аллен Карр у книзі «Легкий спосіб скинути вагу» робить акцент саме на тому, що худнути має бути легко . а життя дана не для боротьби, а для радості.

Саме це автор і вважає суттю свого методу, який можна з легкістю застосувати практично до будь залежностям. При цьому він не бачить необхідності змінювати метод при різних залежностях і фобіях, а також не рекомендує їх вирішувати хімічним способом з підбором замінників. На думку автора, проблема зайвої ваги має легке і досить просте психологічне рішення.

Як найлегший спосіб схуднути, Карр пропонує саме психологічний вплив. На його думку, цей метод досить ефективний, але не підтримується і не рекламується через те, що за рішенням проблеми зайвої ваги стоять мільярдні доходи від продажу відеокурсів, книг з новими дієтами і харчових добавок.

Таким чином, основна думка, яка червоною ниткою проходить в книзі – усвідомлення того, що переїдання, пристрасть до нездоровим продуктам та інші звички, що викликають зайва вага – це дурна поведінка, що заважає радіти життю. При цьому абсолютно не потрібно зусиллям волі забороняти собі це робити. Боротьба може приносити тільки тимчасове відчуття радості, в той час як прийняття себе з усіма своїми недоліками і позитивне мислення дійсно здатні зробити життя кращим.

Основні тези книги «Легкий спосіб схуднути»

Розповідаючи у своїй книзі, як схуднути, Аллен Карр відразу говорить про те, що в ній немає дієт . тому що він не вірить у їх дієвість, а основна проблема полягає в переїданні, до якого приводить неправильне харчування.

Основні тези книги коротко можна сформулювати так:

    Можна їсти улюблені продукти в необмеженій кількості. При цьому автор вважає, що людина, по суті, любить чи не нав’язане сучасною індустрією консерванти і напівфабрикати, а натуральні продукти з мінімальною термічною обробкою – горіхи, свіжі фрукти і овочі, злаки і зелень. Розповідаючи, як схуднути, Аллен Карр акцентує увагу на тому, що тільки свіжа їжа здатна приносити справжню радість і насолоду; Їсти потрібно не за розкладом, а за бажанням. Аллен Карр негативно ставиться до звички дотримуватися правил, нав’язаним суспільством. Застосовувати щодо їжі принцип «так треба» він не рекомендує; Намагатися не переїдати, але навіть якщо це сталося – не мучитися докорами сумління, що тільки погіршить ситуацію; Не потрібно намагатися лікувати захворювання органів травлення. Це відбудеться природно після переходу на правильне харчування; Вивчити власні переваги в їжі і відкривати для себе нові смаки. Це одна зі складових легкого способу схуднути від Аллена Карра . Вивчення нових смаків допоможе легко відмовитися від багатьох напоїв, нав’язаних рекламою, на користь чистої води, а від шкідливих продуктів – на користь натуральних і корисних. Для цього достатньо перестати вживати їжу автоматично, а робити це усвідомлено.

Відгуки про «Легкий спосіб скинути вагу» можна знайти в інтернеті. Більшість тих, хто шукали чіткі інструкції і прописані дієти, засновані на наукових даних, залишаються кілька розчарованими. Також багато хто вважає, що більшість рекомендацій у книзі є загальновідомими і малодійовими.

Зазвичай книги Аллена Карра купують ті, хто зміг дійсно легко кинути палити після її прочитання. Однак і вони в більшості своїй відзначають у відгуках про «Легкий спосіб скинути вагу», що перестати переїдати, перейти на правильне харчування і в результаті цього схуднути виявляється значно складніше, ніж кинути палити.

Однак, на думку багатьох жінок, методика, пропонована Алленом Карром, дійсно є найлегшим способом схуднути . якщо перестати витрачати сили на боротьбу з собою і почати позитивно мислити. Не варто витрачати життя на надію винаходу простий і одночасно дієвою універсальної дієти. Ці ілюзії краще поміняти на гнучке мислення, прийняття себе з усіма своїми недоліками і бажанням радіти кожному дню.