Легкий спосіб скинути вагу Аллена Карра

      Коментарі Вимкнено до Легкий спосіб скинути вагу Аллена Карра

Легкий спосіб скинути вагу Аллена Карра Легкий спосіб скинути вагу Аллена Карра

знаєте ви найлегший спосіб скинути вагу? Якщо ні, то вам на допомогу прийде Аллен Карр. Книги цієї людини вже багато років є бестселерами. А це означає, що його методики діють! У чому ж полягає

легкий спосіб скинути вагу? Основні тези ви дізнаєтеся зі статті.

Людини по імені Ален Карр більшість людей знають, як винахідника легкого способу кинути палити. Ця людина, сам у минулому завзятий курець, допоміг мільйонам людей назавжди позбутися від нікотинової залежності. Саме книги, присвячені розставання з сигаретами, зробили Карра мегапопулярним. Однак мало кому відомо, що самий відомий борець з курінням винайшов і легкий спосіб скинути вагу, про який також повідав у своїй книзі з однойменною назвою. Якщо вірити Альону Карру, будь-яка людина, скориставшись цим методом, зможе дуже просто розлучитися із зайвими кілограмами. В основі цього методу закладено роздільне харчування, вживання в їжу корисних продуктів і повна відмова від шкідливих. Незважаючи на такі обмеження, ця система харчування переноситься легше, ніж голлівудська дієта або дієта для плоского живота. Весь секрет у силі слова Карра!

На перший погляд може здатися, що така система дуже проста і Карр не відчиняє нічого нового. Проте в його легкому способі є деякі нюанси.

Легкий спосіб скинути вагу: що таке сурогати

сурогат Ален Карр називає всі ті продукти, які заподіюють людському організму шкоди. У цю категорію автор книги відносить:

    Їжу, яку не можна їсти без яких-небудь добавок; Їжу, що містить велику кількість вуглеводів; Консерви, смажену і варену їжу, а також іншу їжу, подвергающуюся обробці; Солодощі, десерти.

Аллен Карр вважає, що без усього цього організм людини може чудово обійтися і навіть стати здоровішими. У своїй книзі Карр обгрунтовує свої твердження Таї, що навіть найзапекліший скептик може вигукнути: «Істина в кожному слові! Все настільки очевидно! Як я сам не додумався до цього! ».

Легкий спосіб скинути вагу: молоко і м’ясо

Аллен Карр доводить на конкретних прикладах, що людина не народжений хижаком, його організм не пристосований для переварювання м’яса, отже, цей продукт є не варто.

У людини при вигляді зворушливого ягняти не виникає бажання тут же розірвати його на частини і з’їсти. До того ж, кишечник людини дуже довгий, в той час як всі хижаки (наприклад, леви) мають дуже короткий кишечник. М’ясо ж, переварюючись в шлунку і переміщаючись по багатометрового кишечнику, просто починає гнити.

А ще рідкісна людина їсти м’ясо сирим. Переважна більшість з нас солять м’ясо, додають до нього приправи або готують соус, і, звичайно ж, піддаємо термічній обробці. А це, як випливає з попереднього пункту, шкідливо для організму.

Молоко, на думку Карра, також є надлишком для дорослої людини. У молоці потребують лише діти, у яких є фермент, переробний це продукт.

Людям же, не здатним відмовитися від молока або м’яса, Карр радить різко скоротити їх вживання (не більше 30% всього обсягу споживаної їжі).

Легкий спосіб скинути вагу: основні правила Перше правило схуднення. Швидко є і переїдати не можна. Карр радить накладати на тарілку дуже маленькі порції і пережовувати продукти дуже повільно. Ні перекусам. Карр стверджує, що людині не потрібні додаткові прийоми їжі. Фрукти слід їсти окремо від іншої їжі, це допоможе запобігти гнильні процеси в шлунку. За один прийом їжі можна з’їсти тільки один вид сурогатів. Найкращий напій – звичайна вода. Алкоголь потрібно піддати анафемі, а чай і кава теж поступово видалити з раціону. Вставати на ваги потрібно не частіше разу на тиждень.

Безумовно, описати в одній лише статті цю систему схуднення просто неможливо. Як і в книзі, що допомагає позбавитися від нікотинової залежності, у своїй книзі про схуднення, Карр робить так, що людина погоджується з кожним його твердженням. А це означає, що процес схуднення відбувається не болісно і не «з-під палки», а легко і з задоволенням. Ідеальні форми і осина талія не змусять себе довго чекати!

Радимо вам прочитати книгу «Легкий спосіб скинути вагу» і випробувати всі переваги описаної методики на собі!