Кто-нить пробував “Блокатор калорій. Фаза2 “? / Форум / U-MAMA. RU

      Коментарі Вимкнено до Кто-нить пробував “Блокатор калорій. Фаза2 “? / Форум / U-MAMA. RU

Кто-нить пробував “Блокатор калорій. Фаза2 “? / Форум / U-MAMA. RU Всі розділи

кому як. комусь в малих розмірах і допомагає, а комусь потрібна додаткова допомога у вигляді дієти. ну або таких от препаратів.

ось що я знайшла в мережі по цьому препарату:

Опис

Блокатор калорій Фаза 2/Phase

2 – рослинний інгібітор (блокатор) &-амілази – травного ферменту, який відповідає в організмі людини за засвоєння складних вуглеводів з їжі.

Фармакологічна дія

Фаза2/Phase2 є екстрактом білої квасолі (Phaseolus Vulgaris), який володіє унікальною здатністю блокувати дію травного ферменту &-амілази.

&-амілаза відповідає в організмі людини за розщеплення складних вуглеводів (крохмалів) з їжі на прості цукру, які потім всмоктуються в кров у тонкому кишечнику. Зауважимо, складні вуглеводи, які не розщеплені &-амілазою, не засвоюються організмом.

Таким чином, блокування &-амілази запобігає переварювання складних вуглеводів в шлунково-кишковому тракті. А значить, організм не отримає тих калорій, які «закладені» в цих складних вуглеводах. А їх чимало! Більшість нормально харчуються людей отримують близько 25-35% добового споживання калорій саме від складних вуглеводів.

Використання Фаза2/Phase2 дозволяє зменшити калорійність таких продуктів, а значить, якщо ви вживаєте їх в їжу – зменшити і ваше добове споживання калорій без всякої дієти! Численні дослідження підтвердили реальну здатність Фаза2/Phase2 блокувати засвоєння складних вуглеводів з їжі, які представляють значну або навіть надлишкову частину від загального числа щодня надходять з їжею калорій. Такім чином, при застосуванні блокатора калорій Фаза2/Phase2 можливе зниження маси тіла навіть без зміни звичного раціону харчування, в тому випадку, звичайно, якщо ви не збільшуєте одночасно споживання цукрів або жирів.

Блокатор калорій Фаза2/Phase2 допомагає легше дотримувати будь-які дієти і полегшує емоційний контроль над споживанням їжі. Ви отримуєте можливість додати до своєї дієти такі продукти, як картопля, хліб, макарони та ін – тобто їжу, що містить в основному складні вуглеводи, практично не збільшуючи при цьому кількість споживаних калорій.

Показання

Блокатор калорій Фаза 2/Phase 2 рекомендується як джерело інгібітора &-амілази – фазеламіна, який дозволяє:

заблокувати споживання організмом калорій від складних вуглеводів.

зменшити калорійність їжі і, таким чином, скоротити добове споживання калорій;

полегшити дотримання дієти для зменшення маси тіла за рахунок розширення набору вживаних продуктів;

сприяє зниженню ваги тіла без зміни раціону харчування.

Режим дозування

Дорослим по 2 таблетки Блокатор калорій Фаза2/Phase2 три рази на день під час їжі. Тривалість прийому – 1 місяць. При необхідності прийом можна повторити.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітність і годування груддю.

Чи не є ліками. Відпускається без рецепта лікаря.

Не містить генно-модифікованих компонентів.

Умови та термін зберігання

Зберігати в сухому захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25оС. Термін придатності 24 місяці з дня ізготовленія. Сообщеніе було змінено користувачем 28-07-2008 в 18:19