Контрацептиви Schering AG Ярина – «Я більше не хочу! або 3роки на Ярині »| Відгуки покупців

      Коментарі Вимкнено до Контрацептиви Schering AG Ярина – «Я більше не хочу! або 3роки на Ярині »| Відгуки покупців

Контрацептиви Schering AG Ярина – «Я більше не хочу! або 3роки на Ярині »| Відгуки покупців Я більше не хочу! або 3роки на Ярині

Переваги: ?? захист від вагітності, легкий косметичний ефект, нормалізує місячний цикл, покращує стан шкіри

Недоліки:

збільшення ваги

Я брала Ярину 3роки підряд без перерви. З самого початку у мене нестабільний цикл, потім рокам до 20 виявився ще і полікістоз. І от коли познайомилася з чоловіком вирішила попити Ярину, порадившись з лікарем заздалегідь. І почалося:

1) Якщо ви курите приготуйтеся до того що ноги будуть набрякати. Я баловалась кальяном до Ярини і помітила, що після того як покуриш ноги стають як подушки. Довелося кинути, чому в принципі рада.

2) Підвищилася згортання крові, якщо раніше при порізі кров деякий час текла, потім зупинялася, то з Яриною кров практично не текла. Ярина впливає на згортання, здала аналізи, показники були на межі але все ж в нормі. Лікар сказав що загрози немає, можна продовжувати приймати препарат.

3) 3 роки постійної нудоти з початком прийому кожної нової пачки. Тобто коли починала прийом нової упаковки, перший тиждень вранці безбожно нудило, потім симптоми проходили. Лікар сказала що це індивідуальні особливості мого організму, нічого страшного.

4) Психологічна залежність. Як я вже говорила у мене нестабільний цикл, раніше критичних днів не було по півроку, або за кілька місяців, з Яриною ж все стало строго по годинах. Для мене це було просто щастям. Тому я боялася перестати приймати препарат і повернутися до збитого циклу.

5) Набір ваги, швидше ДА. Почавши приймати Ярину я поправилась на 10кг, але за півроку скинула вагу назад. Тобто якщо захотіти вагу можна тримати. Цікавий момент що після скасування Ярини, я схудла на 3кг відразу взагалі нічого не роблячи.

6) Захист від небажаної вагітності для мене на 100%. За 3 роки прецедентів не було.

7) Груди стала більше.

8_) Забула що таке проблеми зі шкірою.

9) Забула про те що таке ПМС

Через 3 роки вирішила відмовитися від Ярини, 100% захист від вагітності мені була більше не потрібна, власне це і стало поштовхом до скасування препарату. Що я отримала відмовившись від Ярини:

1)-3кг відразу

2) Прощай нудота

3) Прощай важкість у ногах

4) Прощай полікістоз. Узі його не виявив

5) Прощай впевненість у завтрашньому дні. Цикл знову безбожно збився.

6) Прощай груди))) Як би це смішно звучало

7) Скасування ОК на тлі запалення викликала крововилив яєчника, слава богу все обійшлося, але в лікарні тиждень відлежала.

8_) Завагітніти не вийшло, звичайно мети такої не було, але кажуть що після скасування ОК шанси завагітніти збільшуються. Мабуть це не про мене.

9) Якщо з ОК забула повністю про прищі, то тепер періодично згадую, але якщо підібрати потрібний догляд, з ними легко впоратися.

Зі сказаного вище видно, що у Ярини є плюси, є й мінуси. Але я БІЛЬШЕ НЕ ХОЧУ приймати ОК. Нещодавно пішла до лікаря з приводу збитого циклу, та знову запропонувала ОК, я відмовилася навідріз. Лікар запропонувала пропити Циклодинон, що не гормональний препарат відновлює цикл, п’ю, поки не особливо допомагає, але я тільки почала.

Я думаю що будь-яка сучасна жінка повинна спробувати ОК, якщо

1) У вас проблеми з циклом, все таки полікістоз вилікуваний.

2) Обставини не дозволяють вам завести дитину. Ярина дає відмінний захист.

І все ж Ярина це хімія)))