Клітковина для схуднення, відгуки. Як схуднути на клітковині, меню дієти

      Коментарі Вимкнено до Клітковина для схуднення, відгуки. Як схуднути на клітковині, меню дієти

Клітковина для схуднення, відгуки. Як схуднути на клітковині, меню дієти Клітковина для схуднення

Практично у кожної жінки є мрія – бути стрункою, але при цьому не використовуючи дитя або яких або інших способів. А по відношенню дієти, багато жінок відчувають невпевненість. А раптом вона не виправдає себе? А раптом нашкодить мені? Згодні. Все можливо. Але це не кінець світу і виходи є.

За допомогою просто першокласного способу для зниження ваги ви можете досягти бажаних результатів за допомогою всього лише вживання продуктів з великою кількістю клітковини.

Для його використання немає необхідності витрачати особливо великих коштів, але його ефективність і корисність для організму на кілька рівнів вище більшості дієт.

Тепер для багатьох відкриється завіса необхідності рясного вживання продуктів рослинного походження. Адже саме їх дієтологи рекомендують для ефективного зниження ваги.

Що таке клітковина для схуднення?

Клітковина являє собою самі звичайні волокна рослинного походження. А ось ці волокна вже поділяються на категорії: розчинні і нерозчинні.

Що ж означає розчинна клітковина?

Такі волокна при контакті з рідиною починають процес розчинення, при цьому утворюючи масу на зразок желе. А ось у такій консистенції вони є сприятливим середовищем для розмноження необхідних бактерій в кишечнику. Ну і звичайно при «набуханні» обсяг шлунка зменшується і отже кількість вживаної їжі набагато знижується.

Клітковина розчинної характеру міститься в більшості фруктів, бобових, морських водоростях, вівсі та ячмені.

А ось нерозчинна клітковина в з’єднанні з рідиною прискорює очищення шлунка від продуктів розпаду. Таким чином, очищаючи його від токсинів, надлишків холестерину, жовчних кислот. Клітковина такого типу міститься практично у всіх овочах, зернових культурах і бобових.

Користь клітковини для людського організму

Крім того, що клітковина надає загальнооздоровчий ефект на організм, так вона ще благотворно впливає на розвиток правильної мікрофлори кишечника і підтримує її стало.

За допомогою численних досліджень у цій області стало відомо, що саме за рахунок її дефіциту відбувається більшість проблем з травленням у людини. І з цієї причини вона рекомендується до вживання з проблемами кишечника запального характеру. На думку деяких гастроентерологів, вважається, що саме за допомогою клітковини можна проводити профілактику раку кишечника.

Крім цього клітковина має здатність знижувати кількість холестерину в крові, таким чином, захищаючи судини і наше серце від різних малоприємних захворювань. А також імовірність жовчнокам’яної хвороби набагато зменшується при достатній кількості клітковини.

Чи можливо схуднути на клітковині?

Малому кількості людей відомо, що за рахунок цих волокон можна ефективно боротися з ожирінням. І це можливо не тільки за рахунок нормалізації процесів травлення, а й властивості знижувати кількість жирових відкладень.

Так само пацієнтам з діабетом показано вживання клітковини, за рахунок її властивості знижувати рівень глюкози в крові. А, отже, відбувається і нормалізація інсуліну в організмі. А як відомо саме інсулін є стопором для позбавлення від жирів.

Продукти з досить великою кількістю клітковини прекрасно насичують організм при відносно невеликих обсягах порції.

Клітковина для схуднення – перелік продуктів

Основним джерелом клітковини є і будуть продукти рослинного походження. Особливо їх багато в цитрусових, насінні, бобових, висівках і горіхах.

Саме цим викликано більшість рекомендацій для сніданку мюслями або кашами. А ідеальним перекусом між основними прийомами їжі стане яблуко.

Клітковина для схуднення – дозування

Для якісного і постійного зниження ваги необхідно вживати клітковину в достатній кількості. Існує певна норма на добу, яка необхідна для гарного самопочуття організму. Такою нормою є приблизно двадцять п’ять грам. Але не варто перестаратися з нею, адже більше не означає краще. Перебір призведе до зниження засвоюваності необхідних речовин.

Як приклад надається список продуктів і вмісту в них клітковини:

    тарілка морквини містить приблизно 2,4 г тарілка салату-латуку містить приблизно 2,4 г тарілка рису містить приблизно 1,5 г тарілка качанового салату містить приблизно 1,0 г хліб з висівками містить приблизно 1,5 г житній хліб містить приблизно 1,0 г білий хліб містить приблизно 0,5 г апельсин 2,0 г

Якщо щодня вживати в своєму раціоні вищеперелічені продукти, то зниження ваги буде проходити гладко і комфортно.

Важливо відзначити, що не варто здійснювати різкий перехід містить клітковину. Бажано поступово вводити такі продукти в раціон і щодня збільшувати їх кількість до повного переходу. А інакше ви можете зіткнутися з проблемою здуття живота.

Якщо ви мрієте не тільки про прекрасну фігуру, але бути завжди здоровою і підтягнутою то вживання клітковини обов’язкове. Але не варто покладатися лише на неї, фізичні навантаження ні хто не відміняв. Наприклад, ви можете використовувати хулахуп для схуднення.

Клітковина для схуднення відгуки

Напевно у кожного лікаря дієтолога є величезні стопки листівок подяки від пацієнток, схудлих за допомогою клітковини. Адже дійсно – правильне харчування і схуднення, речі, які нерозривно пов’язані між собою. На особистому досвіді перевірено, що метод з високим рівнем ефективності. І не тільки в плані схуднення, але і нормалізації свого здоров’я і енергійності.

Також:

  • що таке клітчатка
  • Клітковинарослинависівкигречки
  • як вживати льяну клітковину
  • як схуднути на клітковини
  • які страви помагають схуднути