Качків-долбоеб про шкідливість протеїнів і “спортивного харчування” » Перуниця

      Коментарі Вимкнено до Качків-долбоеб про шкідливість протеїнів і “спортивного харчування” » Перуниця

качків-долбоеб про шкідливість протеїнів і “спортивного харчування” » Перуниця Здорова »качків-долбоеб про шкідливість протеїнів і” спортивного харчування “

Опублікував: svasti asta від 27 жовтінню / жовтня 2011, подивилося: 33625 | Подяк: 18

Питання гоя:

Цитата:

“Здрастуй, професор.

Спасибі тобі за те що відкрив очі на все, що відбувається у світі. І окреме велике спасибі за медичні матеріали. Вже майже рік їм тільки живі фрукти і овочі без якої-лито термічної обробки. Відчуваю себе просто прекрасно. Віднедавна вирішив зайнятися спортом і тепер відвідую басейн. Але енергії у мене багато і думаю ще ходити в спортзал гойдатися. І ось тут зіткнувся з тим, що всі радять жерти протеїн. Відчуваю, що не до добра це. Хороша справа спорт, але і тут Івер все псують.

Шукав інформацію про шкоду протеїну, не знайшов, тільки одні захоплення. А якщо хто на форумах запитує про шкоду, то його відразу піднімають на сміх. Але об’єктивної інформації немає. На форумах кажуть, що це той же самий білок, що і в інших продуктах. Але упускається думка, що від натуральних продуктів м’язи так не ростуть як від протеїну, значить відбувається обман нашого організму. Ось тільки як це відбувається я не знайшов ніде. Професор, розклади по поличках це “спортивне харчування” як ти це вмієш, або дай хоча б посилання хоч на зарубіжні сайти. Спробую перевести. З повагою, аспірант “.

Відповідь Холмса з приводу протеїнів:

Це, Уотсон, особливості гойського мислення. Вони ось навіть якщо їм давали інформацію, вони все одно її забувають і не можуть застосовувати, тому їм можна відвантажувати локшини на вуха все новими і новими вантажівками, тому що у гоїв корисна інформація в голові не тримається.

Чого тут розкладати про поличках? Про шкідливість протеїнів – це матеріал шкільного курсу з біології. Достатньо знати, щоб не потрапляти на рекламу протеїнового харчування. Що таке білок – протеїн? – Це органічний, полімер, типу, ну скажімо, “нейлону” http://en. wikipedia. org/wiki/File:Main_protein_structure_levels_en. svg. складається тільки з амінокислот http://en. wikipedia. org/wiki/Aminoacids. Що таке амінокислоти? – Амінокислоти – це “цукру” – глюкозоподобние молекули, в яких один або два з атомів вуглецю замінені атомом азоту http://en. wikipedia. org/wiki/File:AminoAcidball. svg. “Амінокислот!” – Дуже цікава назва з точки зору іверологіі “Амен”, “АМОН” – “ТУТАНХА-АМОН” – атомів азоту! Так от атом азоту в організмі у вільному якщо стані в надлишку коли, утворює сполучення з водою відоме своїми отруйними властивостями. Це найсильніший нейротоксический отрута, і всі його знаєте, – це аміак – “нашатирний спирт”. У дитинстві жив поруч із залізничною станцією “Царицино” і там іноді смерділо з цистерн цим аміаком за 3 кілометри.

Внаслідок сильної токсичності зайвого азоту в організмі, організм має потужний механізм позбавлення від зайвих атомів азоту, званий “Циклом Сечовини” або “Другим циклом Кребса”. Кребс – це один Івер – біохімік. Ось цикл сечовини: http://en. wikipedia. org/wiki/Urea_cycle Сечовина і креатинін – це дві чисто пакувальні молекули, у вигляді яких організм позбавляється від зайвого азоту. Сечовина пов’язує 2 атома азоту http://en. wikipedia. org/wiki/Urea Креатинін пов’язує 3 атома азоту. http://en. wikipedia. org/wiki/Creatinine Печінка пакує зайвий азот в молекули сечовини і креатиніну, а нирки виводять ці отруйні продукти з організму. Це чому спроби зобразити сечу ліками (“уринотерапия”) – є антібіохіміческая дурість, хоча і в деяких випадках і може зробити деякий позитивний вплив через інших факторів, типу наявності мікроскопічного кількості антитіл і імуноглобулінов в сечі. Коли нирки не справляються зі своєю функцією і настає ниркова недостатність, то лікарі дізнаються про це по підвищеному рівню сечовини і креатиніну в крові, і відправляють хворого на гемодіаліз.

Ось цим – хронічною нирковою недостатністю і кінчають “бодібілдери”. Це саме до чого приходять бодібілдери після років 25 перевантаження організму азотом, азотистим протеїном – ХНН (хронічна ниркова недостатність). І в запущених випадках від хворих з хронічною нирковою недостатністю тому смердить аміаком. Оскільки це все рух метаболічних бодібілдерів повілось от протягом останніх всього років 50 максимум, це тільки недавно з’ясувалося. Це тільки поки одне покоління бодібілдерів передчасно загнулося в корчах. Бодібілдерів, коли вони в розквіті, знімають в красивих позах, але коли “качки” загинаються від хронічної ниркової недостатності і ще безлічі проблем, цього вже ніхто на кольорову плівку не знімає. Холмс пропонує вам протверезний для бодібілдерів фільм в 5-х частинах:

Тут теж:

І вже повірте, Холмс сам був пізньою качком в 1980-х і тепер доводиться розплачуватися кое за що. Особливо зверніть увагу ближче до кінця 4-ої частини на слова товариша Арнольда Шварценеггера Містер Юніверс 1975 Стіва Михалика про те, що достатньо лише одну краплю, одній молекулі лише (!) Синтетичного стероїду потрапити у ваш організм і вам пиздец, він росте вашому організмі як ракова пухлина до тієї пори, поки не прорветься де небудь пухлиною, тромбозом або ще чим. Холмс уколовся всього лише пару раз в 1980-х роках ретаболілом і тепер все одно доводиться розплачуватися. Холмс і курив років сім в інституті. Були по молодості загальні проколи, правда, тільки у Холмса, швидкоплинні. Але розплата все одно неминуча і по повній програмі.