Грейпфрут і яйця для схуднення

      Коментарі Вимкнено до Грейпфрут і яйця для схуднення

Грейпфрут і яйця для схуднення Грейпфрутова дієта, меню:

Очевидно, що в основу цього способу входять грейпфрут і яйця. Є 2 способи застосування цієї дієти.

Дієта грейпфрут і яйце на 3 дні

1 варіант розрахований на 3 дня. Дивно, але за цей час можна позбутися від 2 кг. Раціон однаковий на всі дні використання і складається з наступних продуктів:

* Сніданок:

Половинка середнього за розміром грейпфрута, а також – 1 зварене круто яйце і 1 шматочок житнього хліба. Допускається чашка кави або чаю, але без цукру.

* Обід:

Слід вжити залишилася зі сніданку половинку грейпфрута, 2 зварених круто яйця, без хліба. Можна випити чашечку кави або чаю з лимоном, але обов’язково – без цукру.

* Вечеря

1 грейпфрут (можна 2 невеликих); 2 яйця, приготованих будь-яким способом, крім смажених; і знову чашка кави або чаю.

Дієта грейпфрут і яйце на 7 днів

Отже, другий спосіб розрахований на 7 днів. Раціон, який включає в себе ця дієта-грейпфрут і яйце. Це більш жорсткий спосіб схуднення, ніж перший, але, за допомогою цього методу є можливість позбавитися від 7 кілограмів.

Отже, раціон:

День перший: 4 грейпфрута. Більше нічого. Допускається 500 мл. води.

День другий: на кілька прийомів їжі розподілити 400 гр. сиру.

День третій: 6 яєць в три прийоми їжі.

День четвертий: 600 гр. відваренEго буряка.

День п’ятий: на три прийоми їжі розподілити 400 гр. відвареної риби.

День шостий: як і в перший – тільки 4 грейпфрута.

День сьомий: 400 гр. відвареного м’яса.

Про користь, яку приносить ця дієта, грейпфрут і яйце, відгуки досить суперечливі. Адже такий спосіб підійде хіба що людям зі здоровим шлунком і при відсутності алергії на цитрусові.

Інші рецепти дієти, основою якої є грейпфрут і яйця

Можна не катувати себе тижневими голодуванням. Досить просто раз на кілька тижнів влаштовувати розвантажувальний день. Яйця і грейпфрут в даному випадку будуть нести тільки користь кишечнику і вам. У денний раціон входить поетапне чергування яєць і грейпфрута кожні 2 години. Не слід забувати про воду – її необхідно вжити порядку 2 літрів, обов’язково – очищеною.

Раціон:

День починаємо з 2 яєць, через 2 години – 1 грейпфрут. І так до 18:00.

Вихід з дієти грейпфрут і яйця

Як і у випадку з будь-якою дієтою – виходити з неї слід поетапно. Ні в якому разі на наступний день не можна переїдати або їсти жирну їжу. Ідеально підійде суп або бульйон. Овочеві салати, фрукти, кефір – от продукти які допоможуть повернутися до нормального раціону.

Так само, як і перед початком використання будь-якого способу схуднення – рекомендовано проконсультуватися з лікарем. Але якщо ви впевнені, що вам цей спосіб не протипоказаний – спробуйте. Адже про результат, який дають яйця і грейпфрут відгуки тільки позитивні. Протримавшись кілька днів – можна втратити від 2-х до 7 кілограмів.

Також:

  • грейфуктова з яєцем дієта
  • грейпфрут дієта
  • дієта грейфрукт яйце
  • яйця в діеті