Голдлайн: Відгуки та рекомендації де купити і як вибрати на WomenSlim. ru

      Коментарі Вимкнено до Голдлайн: Відгуки та рекомендації де купити і як вибрати на WomenSlim. ru

Голдлайн: Відгуки та рекомендації де купити і як вибрати на WomenSlim. ru Голдлайн

Для чого призначений препарат Голдлайн

Препарат Голдлайн, що випускається у вигляді желатинових капсул, є засобом центральної дії, націленим на лікування аліментарного ожиріння. Зважаючи свого сильного впливу, препарат рекомендований пацієнтам, індекс маси тіла яких дорівнює або перевищує показник 30 або при цукровому діабеті другого типу, або дисліпопротеїнемії – 27. Проводити курс прийому капсул Голдлайн рекомендується під суворим контролем лікаря.

Як працює препарат Голдлайн

Голдлайн є засобом, що сприяє зниженню апетиту і збільшує термопродукціі за рахунок свого впливу на буру жирову тканину. Процес відбувається за рахунок містяться в капсулах метаболітів, які відповідають за нормалізацію загального обміну речовин. Метаболіти збільшують вироблення речовин серотінових рецепторів. Саме це є каталізатором приходу почуття швидкого насичення. Препарат швидко абсорбується в організмі людини. Потім найбільша його частина успішно метаболізується в печінці.

Протипоказання до прийому препарату Голдлайн

Препарат володіє не тільки великим списком строгих протипоказань, але й не меншим переліком застережень, які варто враховуючи до початку прийому таблеток. Препарат заборонений або ж строго не рекомендований до прийому для осіб, яким відповідають наступні характеристики або хвороби:

    Психічна анорексія, психічна булімія або будь-які інші серйозні харчові розлади; Органічні причини ожиріння; Вагітність; Період лактації; Психічні захворювання будь-якого типу; Підвищений артеріальний тиск; Прийом інгібіторів МАО або їх використання за 14 днів до початку використання капсул Голдлайн; Прийом інших препаратів, що діють на центральну нервову систему, препаратів запропонованих для поліпшення сну, містять триптофан, а також будь-який інший продукції центрального впливу, призначеної для зниження маси тіла; Холелітіаз; Закритоугольная глукуома; Феохротоцітома; Проблеми печінки і нирок; Алкогольна або наркотична залежність; Моторні та вербальні нервові тики контрольованого та неконтрольованого типу; Занадто юний або, навпаки, похилий вік (менше 16 і старше 65 років).

Побічні ефекти преперата Голдлайн

Прийом препарату може викликати ряд побічних ефектів, які здатні доставити невеликі або суттєві незручності. У більшості випадків, ефекти побічної дії проявляються в перші тижні застосування препарату, а потім поступово сходять нанівець. Серед них:

    Безсоння, головні болі, парестезії, запаморочення, підвищене почуття легкої паніки та занепокоєння, апатія або, навпаки, емоційна нестійкість; Втрата апетиту, сухість у роті, проблеми зі стільцем, зміна смакового сприйняття, нудота; Набряклість тіла, болю в спині або животі, свербіння шкірної поверхні, підвищена пітливість, риніт, порушення загальної концентрації уваги.

Безпека препарату Голдлайн

Прийом препарату слід починати тільки в тому випадку, якщо інші способи зниження ваги, не містять медикаментозного впливу, дали нульовий або малозначний ефект (зниження ваги не більше ніж на 5 кг протягом 3 місяців при загальному ІМТ> 30). Прийом препарату також може спровокувати цикл побічних ефектів. Якщо їх прояв істотно впливає на загальну життєдіяльність пацієнта, після консультації з лікарем прийом таблеток слід перервати.

Ефективність препарату Голдлайн

Голдлайн слід приймати в рамках різнобічного, комплексного, методу зниження маси тіла. Протягом прийому настійно рекомендується перегляд середньостатистичного меню пацієнта і поступово збільшення його фізичної активності і навантажень. В іншому випадку слід знати, що після припинення медикаментозного лікування може послідувати зворотний набір ваги. який у результаті може перевищити вихідні параметри.

Як приймати Голдлайн

Препарат приймається внутрішньо один раз на день – вранці, до прийому їжі – дозою в 10 мг і запивается склянкою чистої води. Якщо вагова втрата під час прийому капсул менше, ніж на 2 кг в місяць, дозу слід збільшити до 15 мг на добу. При неефективності дії препарату після збільшення дозування, лікування слід припинити. У разі рівномірної втрати ваги, що перевищує неефективний ліміт, лікування слід продовжити. Повний курс прийому препарату становить 1 рік рівно.

Передозування препарату Голдлайн

Специфічні симптоми передозування даним препаратом невідомі. Але у випадку різкого загострення ефектів побічної дії слід негайно звернутися до лікаря. Сильний головний біль, різке і безпричинне підвищення АТ, тахікардія та запаморочення, проте, можуть бути ознаками потенційної передозування препарату.

Склад препарату Голдлайн

Головним елементом складу капсули є сибутраміну гідрохлориду моногідрат (15 мг).

Виробник препарату Голдлайн

RANBAXY LABARATORIES Ltd. (Індія).

Аналоги препарату Голдлайн

Аналогічними по впливу препаратами вважаються практично всі препарати сібутраміновой лінійки. Серед них: Линдакса, Слім і Меридіа.

Середня ціна препарату Голдлайн

Середня вартість препарату в дозуванні 10мг з 30 капсул по Росії становить 920 рублів.