Гарцинія камбоджійська для схуднення, відгуки, гарцинія в БАД

      Коментарі Вимкнено до Гарцинія камбоджійська для схуднення, відгуки, гарцинія в БАД

Гарцинія камбоджійська для схуднення, відгуки, гарцинія в БАД Гарцинія камбоджійська

Гарцинія камбоджійська міцно заслужила собі репутацію рослини для схуднення. Плоди гарцинії служать джерелом гидроксилимонной кислоти (ГЛК), яку вважають непоганим каталізатором розщеплення жирів, прискорювачем обміну речовин, а також природним

засобом, здатним пригнічувати апетит.

Ця рослина відноситься до сімейства звіробійних, як і багато інших трави-родичі, воно здатне підвищувати імунітет людини при систематичному вживанні.

    У Південній і Південно-Східної Азії плоди гарцинії вживають як приправу, а її екстракт і сік настійно рекомендують приймати разом з гострими і важкими стравами, щоб поліпшити травлення.

Чим же корисна гарцинія камбоджійська для схуднення і де її краще знайти?

Гарцинія камбоджійська для зниження ваги

Сам плід гарцинии містить досить багато пектину. Будучи прийнятою разом з водою, сполучна тканина цього «фрукта» утворює в шлунку гель, і сприяє його швидкому наповненню. Фактично гарцинія у складі численних препаратів клітковини відіграє саме роль «борця з апетитом».

    Дослідження ефективності цього аспекту впливу рослини, що проводяться експертами на замовлення компанії Vision, довели майже 90% ефективність гарцинии для схуднення при прийомі її з іншими видами клітковини.

Наскільки ГЛК прискорює обмін речовин і чи буде це прискорення критичним, якщо ви не дотримуєтеся ніякої дієти? Показники, оприлюднені різними дослідниками, дуже сильно різняться.

    Компанія Mason Vitamins стверджує, що екстракт гарцинії допомагає прискорити обмін речовин мало не в два рази і при цьому знизити засвоєння з їжі жирів. Досліди на тваринах показали, що маса тіла зменшується навіть у особин, ожиріння яких носить паталогические характер в силу пошкодження гіпоталамуса або спадкових захворювань. Правда, результати, скоріше пов’язані з придушенням апетиту, а не з прискоренням метаболізму. Ті ж дослідники опублікували результат експерименту на добровольцях – в тестовій групі більше 80% респондентів знизили вагу. У середньому, без зміни дієти та фізичної активності, респонденти зменшили вагу на 2 кг за 2 місяці.

Так що якщо ви хочете швидко позбутися зайвої ваги, дієту підключити таки доведеться.

Робота ГЛК ніяк не пов’язана з впливом на ЦНС (на відміну від таких препаратів, як меридиа або Линдакса), вона знижує апетит за рахунок «вирівнювання» рівня цукру крові і уповільнення засвоєння деяких видів вуглеводів.

    Екстракт гарцинії сприяє тому, що в печінці накопичується глікоген, але блокує перетворення цієї енергії в жирові відкладення.

Саме тому виробники засобів для схуднення часто пишуть, що ГЛК «вміє» втихомирювати тягу до солодкого.

Гарцинія камбоджійська в Бадах і правильна дієта

Екстракт гарцинії входить до складу більшості популярних БАДів для зниження ваги. Такі бренди як «Цитримакс», «Гарциния Форте», «Турбослім» та багато інших активно використовують цей рослинний компонент. Однак працює «механізм придушення апетиту» тільки в поєднанні з… збалансованим меню.

    Якщо ви сидите на низкоуглеводной дієті гарцинія навряд чи чимось суттєво допоможе.

Причина цього явища в тому, що «сигнал насичення» починає працювати тільки коли «гликогеновие запас» печінки повний. При відмові від вуглеводів він постійно виснажений, і людина не відчуває особливих бонусів від прийому БАДів з гарцинію для схуднення.

Так що звичайний екстракт гарцинії, а також популярні поєднання гарцинії з пиколинат хрому ідеальні для тих, хто дотримується правильного збалансованого харчування для схуднення. або харчується кашами та фруктами в надії позбавитися від зайвої ваги.

«в’язнів» на низьковуглеводних дієтах має сенс вибирати порошки з гарцинію і клітковиною, які є у багатьох фірм мережевого маркетингу і в аптечній серії «Сибірська клітковина». У цих засобах є пектин, сам по собі ефективно наповнює шлунок і зменшує прояви почуття голоду.

Для зміцнення імунітету радять приймати половину кількості гарцинии, рекомендованої тим, хто сидить на дієті. Однак перед застосуванням будь-яких БАДів потрібна консультація ендокринолога, терапевта загальної практики та алерголога.

Фітнес-тренер Олена Селіванова – спеціально для http://www. AzbukaDiet. ru/.

Цікава стаття? Поділіться з друзями: