Французька дієта, французька дієта П’єра Дюка 14 днів, французька дієта для схуднення – MissFit. Ru

      Коментарі Вимкнено до Французька дієта, французька дієта П’єра Дюка 14 днів, французька дієта для схуднення – MissFit. Ru

Французька дієта, французька дієта П’єра Дюка 14 днів, французька дієта для схуднення – MissFit. Ru Французька дієта Французькі дієти

Французька дієта від П’єра Дюка має в своїй основі відмова від вживання маловуглеводних їжі. Даний режим харчування більше підходить

для людей, що мають зайву вагу в обсязі 10 кілограмів і вище. Безперечною перевагою є відчуття ситості, яке не покидає людину, що худне за методикою Дюка. Але давайте про все по порядку.

Перш, ніж сідати на дієту, обов’язково запасіться вагами, причому бажано хорошими електронними. Зважуватися потрібно буде на початку кожної фази дієти і в кінці. Зважуватися найкраще вранці після стільця.

1. Атака.

2. Круїз.

3. Закріплення.

4. Стабілізація.

Фаза «атака»

Тривалість залежить від того, скільки потрібно кілограмів скинути:

    10-20 – 3-5 днів; 20-30 – 5-7 днів; більше 30 – 5-10 днів.

Більше тривале дотримання не рекомендується, так як харчування буде переважно білковим, що може призвести до авітамінозу. Спад ваги таким чином може скласти від 2 від 6 кілограмів.

Рекомендована їжа: пісне м’ясо курки та індички (курку варити без шкірки, вживати переважно грудку), пісну шинку, телятину, чи не жирну рибу, приготовану в пароварці або в духовці, можна варену, яйця (не більше 2 штук на день) , що не жирні молочні та кисломолочні продукти. І обов’язково багато пити, не менше 1,5 літрів в день простої води, а влітку більше 2 літрів.

Чи не рекомендує французька дієта П’єра Дюка в першу фазу вживати: цукор, сіль обмежити, яловичину, свинину, м’ясо кролика, качки, гусака.

Крім того, візьміть за правило з’їдати щодня по 1,5 ложки вівсяних висівок. Це актуально для всіх фаз дієти. Вони не тільки дуже корисні, але і потрапляючи в шлунок створюють відчуття ситості, тобто не дозволяють багато є.

Борошняні продукти не заборонені. Однак, врахуйте, що цукор вживати не можна ні в найменших кількостях. А це означає, краще готувати випічку будинку з використанням вівсяних висівок і штучних підсолоджувачів, замінників цукру.

Фаза «круїз»

Французька дієта Дюка в цій фазі триває від 2 до 10 днів. Все залежить від мети і результатів. У дану фазу ви будете чергувати білкову їжу і овочі. Жінкам, яким потрібно скинути менше 5 кілограмів, можна провести 1 день на білковій їжі, а другий на овочах. І даний етап дієти буде закінчено. При великому надлишку ваги можна довести другу фазу за тривалістю до 10 днів (5 «білкових» і 5 «овочевих»).

У другу фазу дієта французького дієтолога Дюка дозволяє вживати будь-які овочі, за винятком тих, що містять велику кількість крохмалю. До таких відноситься буряк, редька, бобові, злакові, рис, а також всіма улюблений картоплю. Однак, картопля не весь, а тільки «старий». Молода картопля містить зовсім не багато крохмалю і може вживатися худне. До слова, існує навіть досить дієва короткострокова дієта на молодій картоплі.

Які ж овочі повинні стати першочерговим вибором? Це спаржа, капуста цвітна, брокколі, білокачанна, морська, квашена, селера, кабачки, помідори, огірки.

Молочні та кисломолочні продукти допускаються в мінімальних кількостях і тільки знежирені.

Кількість висівок збільшуємо до 2 столових ложок на добу.

Фаза «закріплення»

Її тривалість повністю залежить від кількості втрачених кілограмів. На кожен скинутий кілограм по 10 днів. Таким чином, якщо ви схудли на 5 кілограмів за перший дві фази, то цю, третю фазу доведеться дотримуватися не менше 50 днів. Але не бійтеся цих цифр, раціон харчування у вас буде більш, ніж різноманітний.

Можна їсти не жирне м’ясо (див. фазу атаки), овочі, що не містять багато крохмалю, вводяться в раціон фрукти (за винятком бананів, черешні та винограду). Допускається з’їдати до 100 грамів хліба на день, трохи сиру.

Один день на тиждень повинен бути виключно «білковим» (див. першу фазу). Кількість вівсяних висівок збільшуємо до 2,5 столових ложок.

Таким чином ви закріпіть результат, а, бути може, і ще трохи схуднете.

Фаза «стабілізація»

Харчування практично без обмежень. Єдине, не забувайте 1 раз на тиждень проводити «білкові» дні. А також регулярно вживати вівсяні висівки, які, крім усього іншого, служать відмінною профілактикою закрепів. Ця фаза може тривати стільки – скільки часу ви захочете бути володаркою стрункої фігури!

Ще одна методика схуднення від французів

В якості загальної інформації також не завадить описати як проходить французька дієта 14 днів, до П’єру Дюканов вона не має відношення, та й взагалі її «прабатько» не відомий. Відразу варто попередити, що навряд чи вона в чистому вигляді підійде людям, що страждають гіпертонією, так як практично кожен день доведеться пити чорну каву. Однак, його можна замінити будь-яким іншим не солодким напоєм.