Фігура «прямокутник»

      Коментарі Вимкнено до Фігура «прямокутник»

Фігура «прямокутник» Фігура «прямокутник»

Фігура типу «прямокутник» характеризується рівномірним розподілом жиру за обсягом грудей, талії і стегон, у зв’язку з чим фігура за своїм виглядом нагадує форму прямокутника. Яким би парадоксальним це не здавалося, але жінки у яких тип фігури «прямокутник» теж страждають проблемою

позбавлення від непотрібного ваги. У цій категорії – і багато стрункі жінки. Яскравими і знаменитими представницями даного типу фігур є Міла Йовович і Кейт Мосс.

У жінок з типом фігури «прямокутник» зазвичай рівень метаболізму вище, ніж у представниць інших типів. Це означає, що вони (за умови дотримання дієти та фізичної активності) здатні швидко схуднути. У той же час, при недотриманні дієти і відмови від фізичних навантажень жінки типу «прямокутник» можуть швидко набрати непотрібний вагу в області живота. У жінок з таким типом фігури – хороший апетит. Взявшись за їжу, їм буває важко зупинитися. Тому фігура «прямокутник» вимагає дієти з певними обмеженнями. Існує безліч різних доказів того, що роздільне харчування робить позитивний вплив на схуднення і на здоров’я в цілому. Це означає, що харчуватися потрібно так, щоб не допустити змішування концентрованих вуглеводів і концентрованих білків. Тобто це виглядає приблизно таким чином: є м’ясо з овочами і салатом – це корисно і добре, а м’ясо з картоплею і хлібом – шкідливо і погано.

Найефективнішою дієтою для жінки-прямокутника, яка бажає повернути собі свою стрункість, є один повноцінний прийом їжі в день. Враховуючи, що більшість власниць такого типу фігури за вдачею – сови, то основний прийом їжі повинен здійснюватися ввечері. Поснідати буде корисно фруктами і мюслі. На обід можна покуштувати салатик, заправлений оливковою олією, варену картоплю, шматочок хліба і кілька шматочків авокадо. Необхідно повністю забути про можливі перекушування протягом дня. Але «нагородою» за це з’явиться повноцінний вечерю, яка може складатися з смаженої риби, біфштекса або курки, овочів і чого-небудь маловуглеводні і нежирного на десерт – наприклад, знежиреного йогурту або свіжих фруктів.

Але, навіть дотримуючись дієти, необхідно пам’ятати, що збереження стрункої фігури можливо тільки при регулярних заняттях фізичною культурою. «Прямокутники» повинні взяти за необхідність інтенсивне плавання, біг, теніс або аеробіку і займатися цим кілька разів на тиждень хоча б по півгодини.