Фен Rowenta CV 7430 – «Все що потрібно знати про те фені перед покупкою» | Відгуки покупців

      Коментарі Вимкнено до Фен Rowenta CV 7430 – «Все що потрібно знати про те фені перед покупкою» | Відгуки покупців

Фен Rowenta CV 7430 – «Все що потрібно знати про те фені перед покупкою» | Відгуки покупців Все що потрібно знати про те фені перед покупкою

Переваги: ?? потужний

До цього фена у мене був найпростіший маленький фен без будь-яких функцій і можу чесно сказати, що і Rowenta CV 7430 не такий вже і наворочений, але цілком

непоганий. Коштує він 2300, але думаю в інтернет магазині можна купити набагато дешевше.

Ну а тепер подробоно про функції:

1. У фені є “інноваційний режим RESPECT” (при сушінні феном волосся збережуть на 25% більше внутрішньої вологи, як обіцяє виробник). Назва режиму звучить не погано, але насправді цей режим просто більш дбайливий для волосся, при його включенні фен сушить при температурі 65 ° С, а швидкість подачі повітря 15 м / c. Такий режим нібито забезпечує захист волосся від перегрівання і зменшує їх пошкодження. Але на ділі я не помітила подібного ефекту, волосся стає досить пересушеними, особливо кінчики, при тому що я включаю додатково фунцию холодного повітря.

2. Активний дифузор з силіконовими пальчиками по середині підійде не всім. У мене довге трохи кучеряве волосся (але я їх випрямляють) рівно підстрижені однієї довжини без феліровкі, тому додати об’єм дифузором практично неможливо, та він їх трохи підводить біля коріння, але через хвилин 10 обсяг зникає. Кучерявість дифузор не надає, тому любителькам прямого волосся можна не переживати-кучерів він не наробить.

3. Функція іонізації знімає електростатичну напругу.

4. Холодний обдув дуже корисна функція-я завжди її використовую, все-таки холодне повітря більш нейтральний для волосся. Але є і одне НО-що б включити цю функцію потрібно постійно утримувати кнопку з сніжинкою, а варто трохи послабити натискання під час сушіння як повітря стаовітся гаряче, та й не зручно це постійно тримати палець на кнопці.

5. Фен потужний-2400 Вт -може дути на величезні відстані). Швидко сушить, довге волосся може висушити за 15 хвилин.

6. Є відключення при перегріві . Зручно-допоможе продовжити термін служби фена.

7. Три температурних режиму і 2 режими швидкостей -можна вибрати найзручніший в залежності від ситуації.

8. Фен достатньо громосткій, при довгій сушінні рука трохи втомлюється.

9. Виробляє їх – Китай, але гарантія 2 роки.

У підсумку можу сказати, що фен сушить швидко, радує дизайн і дуже зручно, що є можливість вибирати режими, але що стосується дбайливого сушіння, не можу сказати, що це так, волосся як пресушівалісь, так і персушіваются. Але виглядає фен наджно і солідно, та й дизайн в білому кольорі, на мій погляд дуже привабливий. Є петелка-вішалка, шнур досить довгий. Я про поупке не шкодую і рекомендую всім.