Еутирокс для схуднення

      Коментарі Вимкнено до Еутирокс для схуднення

Еутирокс для схуднення Еутирокс для схуднення

Робота всього організму залежить від рівня гормонів. У тому числі вони є не останнім чинником того худенька ви чи у вас надмірна вага. Причиною ожиріння є уповільнений обмін речовин. Застосування гормональних препаратів сприяє нормалізації метаболізму

і, як наслідок, зниженню ваги.

Еутирокс є одним з тих препаратів, який сприяє нормалізації роботи щитовидної залози. В основі препарату гормон тироксин. Важливо пам’ятати, що перед тим, як почати прийом гормональних препаратів для схуднення, необхідно дізнатися, який вплив вони роблять на організм, а також сходити на консультацію до фахівця.

Принцип дії Еутироксу

Отже, основний компонент Еутироксу – гормон щитовидної залози тироксин. За рахунок того, що препарат прискорює метаболізм, його прийом призводить до зниження ваги. Але все-таки не варто забувати, що еутірокс – це лікарський препарат, і приймати його без особливої??потреби не слід. Препарат нешкідливий сам по собі, але до серйозних наслідків можуть привести його недолік і передозування. У медичних цілях тироксин призначають у тому випадку, якщо щитовидна залоза цей гормон природним шляхом не виробляє. Для багатьох хворих прийом тироксину необхідний щодня. За словами фахівців, постійно приймати еутірокс з метою схуднення не варто, оскільки це може призвести до порушення нормального функціонування щитовидної залози.

Еутирокс для схуднення

Спочатку для схуднення Еутіроксом стали користуватися бодібілдери. Еутирокс сприяє схудненню з цілого ряду причин:

Зниженню ваги сприяє прискорення обмінних процесів, пов’язаного з інтенсивним спалюванням калорій, а, як наслідок, і жиру. Тироксин пригнічує апетит. Гормон стимулює нервову систему.

Але крім позитивних ефектів еутірокс надає і негативний вплив на організм людини.

Еутирокс з метою схуднення: побічні ефекти Надає негативний вплив на серцевий м’яз і викликає тахікардію. Робота травної системи порушується, що може призвести до діареї. Підвищує артеріальний тиск. Негативний вплив на нервову систему, що може призвести до підвищеної збудливості, м’язової тремтіння, бессонице. терморегуляціонная процеси в організмі порушуються, що може призвести до того, що людину буде кидати в жар, а також до надмірної пітливості. Гірше починає працювати щитовидна залоза.

Недостатня доза Еутироксу може призвести до слабкості, головного болю, запорів, сухості, проблемам зі шкірою.

Дотримання дозування і термінів курсового застосування Еутироксу допоможе знизити ризик негативного впливу препарат на організм. Для тих, у кого обмін речовин дійсно уповільнений, достатньо 4 тижні пропити еутірокс для схуднення. Це допоможе нормалізувати роботу щитовидної залози. Пам’ятайте, що продовжувати курс прийому препарату просто небезпечно для здоров’я.

Мінімізувати ризик побічного впливу Еутироксу на організм людини допоможе комплексне застосування ліків, які нормалізують тиск і уповільнюють серцебиття. А починати прийом Еутироксу можна лише в тому випадку, якщо нормальне (у стані спокою) серцебиття більше 60-70 ударів на хвилину.

Як слід приймати еутірокс, щоб схуднути?

Пам’ятайте, що і починати, і закінчувати прийом Еутироксу треба поступово. Коли починаєте прийом препарату, то доза не повинна перевищувати 50 мкг на добу, а далі дозування слід поступово збільшити до 300 мкг на добу. Приймати еутіркс необхідно три рази на день, а останній прийом повинен бути до шести годин вечора. У разі появи побічних ефектів дозування препарату слід знизити.

Хворі часто побоюються, що прийом гормонів може привести до збільшення маси тіла, але це не аксіома, вживання тироксину не позначається негативно на вазі. Однак, якщо не дотримуватися правил прийому і дозування, обмінні процеси можуть бути порушені, а також це може спровокувати підвищення апетиту. Недостатня дозування не допоможе нормалізувати роботу щитовидки, а отже, ефекту для схуднення від Еутироксу не буде.

Якщо ви хочете отримати ідеальний результат від застосування гормональних препаратів для схуднення, необхідно дотримуватися спеціального дієтичного харчування.

Дієта при прийомі препаратів з гормонами У їжу обов’язково слід вживати: Житній та пшеничний хліб, а також зерновий і з висівок. Яловичина і біле м’ясо куряче без шкіри. Риба нежирна і інші морепродукти. Яйця варені, а також можна робити омлет. Нежирне молоко і сир, кисломолочні продукти, твердий сир. Нерафінована олія, а також вершкове масло в малих дозах. Різні крупи (особливо корисні вівсяні). Овочі, а також супи з овочів. Ягоди і фрукти. З раціону слід обов’язково виключити: Здобні кондитерські вироби, білий хліб. Свинина, баранина, ковбаса, сосиски, сардельки, копченості. Риба солона і копчена, консерви. Яйця смажені. Сливки, жирне молоко, сметана, жирний сир і сир. Харчовий жир, маргарин, спред. Макаронні вироби, манна крупа. Кава і міцний чай. Майонез та інші промислові соуси.

Продукти можна приймати в їжу в сирому вигляді, відварювати або готувати на пару. Сіль у страви додавати не слід, а харчування має бути дробовим. Добова норма 2000-2200 ккал.

Висновки

Але навіть, якщо ваш організм все-таки відчуває гормональний недолік, не слід поспішати приймати гормональних препаратів, а тим більше пити такі сильні ліки як еутерокс, для того, щоб змусити працювати свій організм на повну потужність. Змінити гормональний фон організму, можна більш щадними і давно перевіреними способами. Починати завжди слід зі зміни свого харчового раціону, включаючи в щоденне меню продукти, які сприяють прискоренню обмін речовин. Не забувайте доповнювати харчування вітамінами, мінералами, жирними кислотами. Крім того, прискорити метаболізм так само допоможуть регулярні заняття спортом.

Також:

  • еутирокс відгуки