Еліптичний тренажер для схуднення, програма тренувань (занять) на еліптичному тренажері, схуднути за допомогою еліптичного тренажера, спалити калорії

      Коментарі Вимкнено до Еліптичний тренажер для схуднення, програма тренувань (занять) на еліптичному тренажері, схуднути за допомогою еліптичного тренажера, спалити калорії

Еліптичний тренажер для схуднення, програма тренувань (занять) на еліптичному тренажері, схуднути за допомогою еліптичного тренажера, спалити калорії Статті

Програма тренувань на еліптичному тренажері для схуднення

Регулярні тренування на еліптичних тренажерах здатні не тільки допомогти спалити непотрібні жирові

відкладення, а й змоделювати ідеальні ніжки. Їх ефективність перевірена та підтверджена безліччю любителів фітнесу по всьому світу.

А за допомогою зазначеної нижче програми занять на еліптичному тренажері оцінити перший результат можна буде вже після буквально декількох тижнів тренувань.

Найголовніше, що потрібно пам’ятати, починаючи займатися на еліптичному тренажері, щоб схуднути, – це кілька основних правил: по-перше, коли крутите педалі тому, неодмінно тримайтеся за поручні; по-друге, при русі назад необхідно натискати на педаль п’ятою, а потім злегка піднімати її; по-третє, при зміні напрямку руху краще повністю зупинятися, щоб не пошкодити колінні суглоби.

Будь-яка програма тренувань, в тому числі і на еліптичному тренажері, повинна починатися з розминки . Якщо правильно НЕ розігрітися, то можна потягнути м’яз або отримати іншу травму. Щоб цього не сталося, виставляємо рівень навантаження 1-3, нахил (якщо є така можливість) – 5-6 і протягом 5 хвилин вращаем педалі вперед. Якщо ви погано тримайте рівновагу і невпевнено стоїте на тренажері, краще при цьому триматися за ручки. Якщо ж ви впевнені у своїй стійкості, можна опустити руки і поробити обертання плечима, підйоми рук над головою і енергійні рухи руками, як при марші.

Наступним кроком у програмі вправ на еліптичному тренажері буде невелике прискорення з рівномірним навантаженням . При цьому рівень навантаження повинен бути 5-6, нахил – 8-10 (від тренування до тренування можна поступово збільшувати це значення до 10-14). На даному етапі необхідно максимально швидко обертати педалі, одночасно енергійно рухаючи руками, зігнутими під кутом 90 градусів в ліктях. Під час виконання слід підтримувати постійну швидкість протягом усіх 10 хвилин.

Якщо Ви хочете використовувати еліптичний тренажер не тільки для схуднення, але і для зміцнення сідниць . рекомендуємо виконати наступний комплекс вправ, який займе у Вас всього 10 хвилин. Поставте рівень навантаження на 6-10, нахил – 10-15. Протягом однієї хвилини рухайтеся рівномірно в середньому ритмі. Далі на 30 секунд прийміть максимальне прискорення, а на наступні 30 секунд знову поверніться до розміреного ритму. Повторіть ці інтервали ще раз. Потім слід зменшити нахил до 6 і крутити педалі назад з максимальною швидкістю протягом хвилини. Далі повернутися до попередніх інтервалах, відповідно, збільшивши знову нахил. Цей комплекс необхідно повторювати, як уже говорилося, протягом 10 хвилин.

Для інтенсивного спалювання калорій корисні темпові тренування на еліптичному тренажері. Їх тривалість всього 5 хвилин. Виставляєте рівень навантаження на 6-8, нахил – 10 і протягом 4 хвилин рухаєтеся в швидкому темпі (трохи швидше, ніж при бігу підтюпцем). Потім прибираєте нахил (ставите в положення 0), зменшуєте рівень навантаження до 3 і протягом хвилини продовжуєте рухатися розмірено, приводячи дихання в норму. Після темпових тренувань бажано розтягнути м’язи (задню і передню поверхню стегон, гомілку і литкові м’язи).

Будь-яка програма тренувань, в тому числі і заняття на еліптичному тренажері, повинна закінчуватися заминкою . Для цього ставимо рівень навантаження 1-3, нахил – 5-6 і в середньому ритмі вращаем педалі протягом 5 хвилин. Дихання розмірене, руху легені.

Займатися на еліптичному тренажері для схуднення неймовірно ефективно. Цей кардіокомплекса допомагає не тільки скинути зайву вагу, але і поліпшити серцево-судинну систему, а також дихальну. Аеробне навантаження розвиває витривалість організму. А простота і плавність рухів піднімає настрій.

Якщо Ви хочете схуднути, то рекомендуємо виконувати зазначену програму на еліптичному тренажері регулярно (2-3 рази на тиждень). Не варто лінуватися. Заняття на даному спортобладнання настільки прості і приємні, що не будуть сильно Вас втомлювати, а ось приплив енергії і заряд бадьорості від того, що Ви привели організм в тонус, Вам забезпечений.

Багатий вибір якісних еліптичних тренажерів пропонує компанія «КМС». Кращий вибір – це вибір, зроблений в нашому каталозі.