Екстрена дієта, дієта екстреного схуднення

      Коментарі Вимкнено до Екстрена дієта, дієта екстреного схуднення

Екстрена дієта, дієта екстреного схуднення Дієта екстреного схуднення

Кожна людина прагне виглядати ідеально. Але буває, що для досягнення ідеалу необхідно прибрати зайву вагу – та ще й у вкрай короткі терміни. Так як же швидко схуднути? У такій ситуації можна спробувати екстрену дієту,

але перш ніж її застосовувати, запам’ятайте: таку дієту не можна застосовувати дуже часто. Раціонально її застосування лише раз на півроку.

Екстрена та швидка дієта не повинна стати для вас звичкою, – нехай вона стане тільки стимулом для набуття стрункості і, що більш важливо, – для зміни раціону харчування.

Суть полягає в тому, що харчування під час такої дієти різко відрізняється від вашого звичайного раціону. Основний акцент робиться на вживання рідини. Так як же харчуватися в цей день?

Після пробудження потрібно випити одну склянку чистої води з віджатий соком одного лимона.

Протягом дня необхідно буде випити близько одного літра рідини. Це повинна бути вода, але майте на увазі – вона повинна бути чистою, або, що ще краще, – нехай вона буде талої. Мінеральну воду вживати не можна.

Цього дня дозволяється спожити 200 гр кефіру жирністю не більше 1%. Цю порцію варто розділити на два прийоми. Також можна в цей день їсти овочі – але не більше 450 грам. Підійдуть такі овочі, як болгарський перець, свіжий огірок, гарбуз, цвітна капуста, шпинат, селера. Овочі їжте в свіжому вигляді, але можна і в обробленому. Врахуйте, що при вживанні овочів не можна їх солити і додавати масло. &;/ P>

Дієта екстреного схуднення – це солі дієта. Вживання солі може привести до затримки зайвої рідини в організмі, що призведе до повноти. Завдяки такому розвантажувальному дня ви легко позбавитеся від 1,5 – 2 кг. Величезною перевагою такої дієти є те, що вона – короткострокова, і ви не встигнете «зірватися» і почати їсти у великих кількостях.

На наступний ранок після розвантажувального дня необхідно до їжі випити склянку води з віджатий соком лимона. Після чого слід зайнятися зарядкою або ж здійснити прогулянку. Після активної діяльності можна прийняти джакузі або сауну, тим самим, зробивши легкий масаж тіла. Це призведе до активізації обмінних процесів, кров швидше буде циркулювати, і зайвий жир піде з організму.

В обідній час варто поїсти. Їжа повинна бути простою, свежеприготовленной. Не вживайте гострі соуси і приправи. Виключіть зі свого раціону копченості та консерви, а також вживайте їжу з пониженим вмістом жиру.

Якщо ви бажаєте закріпити отриманий результат, то варто давати організму фізичне навантаження і надалі особливу увагу приділяти харчуванню.