Ефедрин для схуднення – чи можна купити, дія, відгуки

      Коментарі Вимкнено до Ефедрин для схуднення – чи можна купити, дія, відгуки

Ефедрин для схуднення – чи можна купити, дія, відгуки Ефедрин

Термогеники – це препарати, які прискорюють метаболізм. Природно, багатьом людям невідомий термін «термогеники», тому в комерційних цілях використовується поняття «спалювачі жиру». Звучить привабливо, чи не так? Спалюють жир! Круто!

Король серед «сжигателей

жиру» – ефедрин (ефедра). Чому? – Ефедринвміщуючих препарати не тільки найбільш вивчені, але й довели свою ефективність на величезній кількості прикладів!

На жаль, ефедра потрапила під недавній критики в засобах масової інформації, через що багато компаній зняли з виробництва ефедринвміщуючих препарати.

Проте люди знаходять де купити на “чорному ринку” ефедрин і приймають його з різних причин, але в основному для схуднення. Але деякі просто прагнуть випробувати «емоційний і фізичний підйом», адже дія чимось нагадує ефект амфетамінів. Це чимось схоже на поведінку наркомана. З тієї ж причини багато американців залежні від зовсім законного «наркотика» – кофеїну (через відчуття «бадьорості»). Більшість американців переконані, що таке «стан збудження» означає спалювання жиру. Зовсім не обов’язково!

Ефедра і кофеїн – це стимулятори. Стимулятори впливають на симпатичну нервову систему. Зокрема, ефедра сприяє викиду адреналіну. Це супроводжується безліччю змін, наприклад, прискоренням пульсу і підвищенням артеріального тиску. Крім того, не можна виключати можливість розвитку потенційно небезпечних побічних ефектів.

Із сотень досліджень з ефедри тільки невеликий відсоток показав наявність яких-небудь несприятливих ефектів. Побічна дія ефедри було описано лише у кількох тисяч з більш ніж мільйона користувачів, причому підтвердилося тільки кілька сот випадків (найчастіше у людей із захворюваннями серця, а також при неправильному використанні препарату). Тим не менш, деякі з цих пригод стосувалися професійних спортсменів. Як наслідок, препарати на основі ефедри привернули до себе увагу засобів масової інформації і стали об’єктом загального невдоволення.

Даний продукт безпечно і ефективно використовувався підлітками та дорослими людьми, чоловіками і жінками. Але у людей з хворобами серцями або гіпертензією могли розвинутися побічні ефекти. Таким чином, перш ніж застосовувати потужні стимулятори або інші добавки типу ефедри, необхідно проконсультуватися з лікарем. Наприклад, у вас пролапс мітрального клапана, вам заборонять приймати ефедру або ефедринвміщуючих препарати.

Що таке ефедра?

Ефедра – це наукова назва рослини, відомого як «хвойник». Хвойник і ефедра – це одне і те ж. Ефедра містить кілька інгредієнтів, які допомагають їй виконувати функцію «активних алкалоїдів». Одним з таких алкалоїдів є ефедрин . Ще один – псевдоефедрин . Назвемо також пропіламін або норєфедрин . Якщо на екстракті ефедри є відмітка «стандартизований», це означає зміст певної кількості активних інгредієнтів. 234 міліграма, стандартизовані під зміст 8%, означає 234х0, 08 = майже 19 мг діючої речовини.

Більшість досліджень з ефедри проводилося при використанні особливих пропорцій: 20 мг активних алкалоїдів на 200 мг кофеїну . або 1:10. Це відомо як комплекс «ефедрин-кофеїн» . Кофеїн посилює дію ефедри шляхом блокування деяких речовин, які в свою чергу могли б перешкоджати дії ефедрину. Як правило, дана суміш приймається три рази на добу щодня протягом періоду від 4 тижнів до 6 місяців.

Зазвичай кава отримують з гуарани та горіха кола. Це природні джерела кофеїну. Як правило, їх стандартизують так само, як активні алкалоїди в ефедри. Таким чином, якщо в продукті міститься 300 мг гуарани, це не означає, що там буде 300 мг кофеїну. Продукт може бути стандартизований, припустимо, до змісту 22% кофеїну. Отже, 300х0, 22 = 66 мг кофеїну. Не забувайте про це, вивчаючи склад продукту!

Дія комплексу також посилюється при додаванні аспірину. Знову ж, дослідження дуже специфічні. Відомо, що ефективність досягається при певному співвідношенні компонентів. До речі, даний склад: ефедрин + кофеїн + аспірин навіть запатентований.

Яка норма прийому препаратів містять ефедрин?

Багато виробники не стандартизують екстракт ефедри, тому зміст активної речовини в препараті залишається невідомим. Деякі виробники не дотримуються правильні пропорції компонентів. Інші додають безліч допоміжних інгредієнтів, стверджуючи, що це посилює дію препарату. Більшість таких заяв не підкріплено достовірними науковими даними. Щоб препарат працював, краще дотримуватися доведених пропорцій – 20 мг ефедрину + 200 мг кофеїну + 300 мг аспірину – три рази на день. Бажано почати з менших дозувань, щоб переконатися у відсутності побічних ефектів. Відомо, що аспірин може викликати проблеми з шлунком і має інші побічні ефекти. Будьте обережні.

Результати лабораторних аналізів показують, що проблема частіше полягає у надлишку активних алкалоїдів, а не в їх нестачі!

Багато компаній рекомендують використовувати препарат циклічно, стверджуючи, що через адаптації організму його ефекти втрачаються. Однак провідний експерт в області термогеников, доктор Даніель Моури, кандидат наук, вважає, що це не так. Він стверджує, що організм адаптується до «удаваним» ефектам, пов’язаним зі стимуляцією центральної нервової системи. Проте, реальне спалювання жиру відбувається на клітинному рівні. Дана дія не тільки не втрачається, а й посилюється через кілька тижнів безперервного прийому препарату (коли «удавані» ефекти вже давно зникли).

Факти про ефедрин

    Початок терапевтичного ефекту після прийому всередину – через 15. 60 хвилин і триває 3-5 годин Максимальна добова доза – 150 мг До 2004 року добавки з ефедрином можна було вільно купити Наркомани використовують ефедрин для приготування наркотику “гвинт” (первітин)

Згідно словами доктора Моури, найбільш безпечний режим прийому ефедринвміщуючих препаратів – щодня протягом необхідного періоду часу. Це дозволить організму адаптуватися до негативних побічних ефектів ефедри при одночасному посиленні її термогенного дії.

Доктор Моури переконаний, що тривале використання ефедри забезпечує активацію синтезу бурої жирової тканини (БЖТ). БЖТ являє собою особливий вид жирових клітин, які допомагають спалювати зайві калорії, а не запасання їх у вигляді білого жиру! Ймовірно, компаніям відомо, що удаваний «емоційний і фізичний підйом» проходить через кілька днів. Таким чином, рекомендації про циклічному використанні ефедринвміщуючих препаратів насправді засновані на прагненні до того, щоб споживачі відчували постійне «збудження». Це викличе у них відчуття того, що препарат працює, і вони продовжать купувати і рекомендувати його своїм друзям і знайомим.

Якщо проаналізувати дослідження з ефедрину, можна побачити, що препарат допомагає додатково спалювати максимум 150-200 калорій в день . або 150 г жиру на тиждень. Вартість багатьох препаратів надзвичайно висока, а вистачає їх всього на декілька тижнів. Таким чином, про рентабельність тут і мови не йде, якщо тільки ви не готуєтеся до змагань і у вас не залишається часу для корекції харчування. Препарат може бути корисний для тих, хто хоче сильно схуднути, а також для тих, у кого є можливість купувати його за помірну вартість. Проте в цілому, додаткові 150-200 калорій в день можна спалити за допомогою доп фізичної активності. І за це не доведеться платити!

На завершення відзначимо також, що ефедрин перешкоджає втраті м’язової маси . У ході клінічних та наукових досліджень було встановлено, що люди, які худнули при прийомі ефедрину, зберігали або навіть нарощували м’язову масу, в порівнянні з групою, де препарат не застосовувався (тут відзначалася втрата м’язової маси). З цієї причини, багато хто використовує добавки з ефедрином в тому випадку, коли вміст жиру в організмі досягає дуже низьких показників, а тренуватися і тримати м’язову масу необхідно.

Крім того, ефедрин має помірну анорексигенним дією (зниження апетиту), що також сприятливо в період дотримання суворої дієти.

При виборі препаратів з ефедрином будьте уважні. По-перше, препарат заборонений у багатьох країнах, у тому числі Росії, Україні, Білорусі. Якщо ж у вас є можливість купити ефедрин, упевніться, що не доводиться платити за додаткові інгредієнти. Пам’ятайте, що препарат повинен містити правильні пропорції активних алкалоїдів і кофеїну. Перед прийомом ефедринвміщуючих препаратів обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. Пам’ятайте, що за допомогою ефедри ви в кращому випадку будете втрачати додатково 150 г жиру на тиждень. Підійдіть до вибору розумно і вирішите, чи варто ризикувати при покупці забороненої речовини і “чи варта гра свічок”.

Якщо ви приймали ефедрин, напишіть свій відгук про його дії.

Також:

  • ефедрин ціна
  • ефедра купити