Дієти на вівсяних пластівцях Як швидко схуднути з їх допомогою

      Коментарі Вимкнено до Дієти на вівсяних пластівцях Як швидко схуднути з їх допомогою

Дієти на вівсяних пластівцях Як швидко схуднути з їх допомогою Дві дієти, засновані на вівсяних пластівцях

29 травня 2013

Існує багатьох раціонів, в яких вівсяні пластівці і крупа рекомендуються до вживання. Але дві дані дієти використовують цей цінний і поживний продукт як єдиний знаменник. Зверніть увагу, яких

результатів можна досягти, застосовуючи запропоновані дієти засновані на вівсяних пластівцях.

Особливості вівсяних дієт

Тип перший – вівсяна дієта, розрахована на 1,5 місяці

Вона складається з трьох – досить жорстких – фаз.

Фаза 1

Перший етап цього раціону триває один тиждень. Протягом її ви повинні застосовувати під час їжі цільнозернові вівсяні пластівці. Готувати їх потрібно довше, тому що зернятка знаходяться в шкірці, однак така крупа найкорисніша. На день потрібно п’ять разів приймати їжу, кожен раз вживаючи вівсяні пластівці і нежирне молоко або ж знежирений натуральний йогурт. Всього протягом цього тижня досить буде споживати близько 1000 ккал в день.

Фаза 2

Триває 30 днів. Протягом цього часу можете підключати до свого раціону і інші улюблені дієтичні продукти, але вівсяні пластівці все ж повинні залишатися основою вашого харчування. Вівсяну кашу потрібно їсти тричі на день, додаючи до неї улюблені фрукти або овочі. Можна готувати її як солодке блюдо, додаючи молоко і сухофрукти, а можна як гарнір, вживаючи зі свіжими або тушкованими овочами, м’ясом. Денна норма калорій в цей час не повинна перевищувати 1300 ккал. До кожного прийому їжі доцільно буде додавати трохи овочів або фруктів (по 100г) і невелику скибочку нежирного м’яса (наприклад, 50 г курячої грудки або м’яса індички)

Фаза 3

Заключний етап, який також триває один тиждень. У продовження цього часу підготуйте організм до звичного різноманітному раціону. У день хоча б один прийом їжі повинен містити в собі вівсяну кашу. Також як перекуски можна з’їсти вівсяне печиво або батончик.

Очікуваний результат внаслідок цієї дієти – втрата ваги від 6 до 8 кг!

Тип другий – одноденна дієта

Таким чином, одноденна дієта розрахована не так для скидання ваги, як для поправки здоров’я. На що ж можна все-таки розраховувати? Хіба що на втрату 1-2 кілограмів.

Переваги вівсяної дієти