Дієта Віри Брежнєвої – меню, відгуки

      Коментарі Вимкнено до Дієта Віри Брежнєвої – меню, відгуки

Дієта Віри Брежнєвої – меню, відгуки Дієта Віри Брежнєвої

Віра Брежнєва це співачка, яка покинула тріо «ВІА Гра», яке стало для неї «стартовим майданчиком» для успішного руху вперед. Навіть не дивлячись на те, що Віра Брежнєва вже двічі ставала мамою, вона постійно

радує глядача поєднанням витонченості та жіночності. Сьогодні всі хочуть знати, як зірці вдається володіти такою фігурою. Одні кажуть, що в цьому їй допомагає дієта Віри Брежнєвої, а інші вважають, що це природна нагорода.

Рекомендації від Віри Брежнєвої

Сама зірка заявляє, що дієта Віри Брежнєвої це всього лише міф і нічого більше. Віра каже, що самим нешкідливим і розумним харчуванням є раціональне харчування. Віра каже, що будь-яка дієта разом з ваговим надлишком забирає деяку частину здоров’я, чого допустити ніяк не можна.

Основні правила харчування Віри Брежнєвої полягають у наступному:

Продукти з високим глікемічним індексом споживати в їжу не можна, а це молочний шоколад, картопля, цукор, макарони і всілякі борошняні вироби Крім самого цукор, потрібно відмовити собі і в продуктах, які цей самий цукор містять, а це пластівці, ряд йогуртів і так звані кава «три в одному» Вироби кондитерів в принципі їсти можна, але дозволяти їх собі можна тільки один раз на місяць і то буде дуже добре, якщо це відбудеться після виснажливого тренування Від м’яса відмовлятися не варто. Причому їсти можна не тільки м’ясо пісних сортів, але і звичні шашлики зі свинини, просто в невеликих кількостях У раціоні обов’язково повинні бути присутніми бобові. Якщо цей продукт не до душі, то потрібно включати його в раціон хоча б раз на тиждень. Сама Віра Брежнєва з бобових культур любить нут і квасолю Від сиру не можна відмовлятися, просто він не повинен бути жирним Кількість прийомів їжі має бути три, а от від перекусів доведеться відмовитися Не можна відмовляти собі у всьому, і коли з’являється жахливо сильно бажання з’їсти щось отаке, то один раз на тиждень дозволити собі улюблений продукт можна Дієта Віри Брежнєвої – секретний варіант

Сьогодні є думка, яким діляться колеги Віри Брежнєвої, про те, що Віра Брежнєва все ж використовує одну дієту. Існує ця дієта Віри Брежнєвої чи ні, точно не скаже ніхто, крім зірки, але якщо цікаво, то почитати рекомендації цієї дієти буде не зайвим.

Основою раціону такої дієти служать омлети і супи, в яких міститься багато білка і протеїну. Одночасно з цими стравами можна їсти огірки, помідори і стебла селери. Якщо такий раціон дотримуватися протягом тижня, то організм мимовільно запустить механізм схуднення, який буде працювати ще три тижні, навіть якщо трохи відійти від дієтичного меню.

Спорт

Дієта Віри Брежнєвої може і не існувати, але от заняття спортом співачка навряд чи буде заперечувати. Відомо, що зірка воліє пілатес, яким вона займається з особистим тренером. Також Віра Брежнєва любить проходити SPA-процедури і не упускає можливості відвідати професійного масажиста.

Дієта Віри Брежнєвої, швидше за все, носить характер розумного зміни раціону харчування. Так як у Віри є стійка життєва позиція, дивуватися високої результативності її методу не доводиться.