Дієта Валерії – меню, відгуки

      Коментарі Вимкнено до Дієта Валерії – меню, відгуки

Дієта Валерії – меню, відгуки Дієта Валерії

Валерія це співачка, витонченість і шарм якої не піддається жодній оцінці. Можливо, та сама дієта Валерії, про яку сьогодні стільки багато розмовляють, дозволяє дівчині виглядати настільки добре.

Основні правила співачки Валерії

Валерія давно засвоїла ряд принципів, вірно

дотримуючись яких можна багато чого досягти в цьому житті. Улюблена російською публікою співачка настійно рекомендує всім своїм шанувальникам дотримуватися ряду правил:

    Завжди зберігати позитивне світогляд Не мати шкідливих звичок Харчуватися умерено і збалансовано Завжди намагатися підтримувати активну позицію в житті Чи не обмежувати себе жорсткими рамками, тому що все добре, але просто потрібно пам’ятати про якісь заходи

Принципи харчування Валерії

У своєму харчовому поводженні, Валерія дотримується принципу роздільного харчування. Співачка вважає, що роздільне харчування є самим виправданим варіантом харчування, оскільки вона не здатне засмітити організм токсинами і шлаками, а це є далеко не зайвим попередженням появи проблем зі здоров’ям.

Якщо Валерія дає собі розслабитися, а після цього зауважує, що набрала пару зайвих кілограм, то вона відразу приймає рішення виправляти цю неприємну ситуацію. У цей час Валерія воліє відвідати тренажерний зал, але так як її робочий графік вимагає ко6ен день віддавати роботі, співачці доводиться відмовитися від сніданку та вечері, щоб скоротати годинку-другу для фізичних навантажень.

Валерії дуже допомагає те, що від природи у неї немає прихильності до багатьох продуктів, наприклад, до солодощів і м’яса. Це дає зірці запросто відмовлятися дотримуватися багато дієти, під час яких її вага буквально тане на очах. Валерія воліє їсти нежирні сир, який містить багато білка, що дозволяє наситити організм, але при цьому вимагає багато енергії для перетравлення, що дозволяє прискорювати процес схуднення.

Дієта Валерії, варіант № 1

Під час цієї варіації дієти, ряд продуктів потрапляє під жорсткий заборона:

    Кава, газовані напої та алкоголь Солодощі та цукор Майонези, соуси, маргарин і вершкове масло Будь-які вироби з борошна

Основою раціону стають:

    Морепродукти Пісна риба, птиця, м’ясо Рослинна їжа Різноманітні крупи

Раціон може бути складений самостійно, а щоб не помилитися в цій нелегкій занятті, потрібно дотримуватися ряду рекомендацій:

    Кожен день потрібно пити до двох з половиною літрів рідини, і навіть перед кожним прийомом їжі повинен бути випитий стаканчик чистої води Один раз на тиждень потрібно буде відмовитися від усілякої їжі і насичувати організм одним лише кефіром Раціон повинен розбиватися на п’ять порцій, кожна з яких повинна важити до трьохсот грамів для чоловіків і до двохсот п’ятдесяти грамів для жінок. Важливо щоб при цьому кожний прийом їжі проходив строго в призначений вами час М’ясні продукти можна їсти тільки в обід, при цьому відварюючи або наготовлюючи їх на пару Протеїни і вуглеводи не повинні поєднуватися в одному прийомі їжі

Дієта Валерії, варіант № 2

Цей варіант дієти виглядає ще більш просто. Триває він рівно дев’ять днів. При цьому перші три дні потрібно їсти кашу з бурого рису, другий три дні в раціоні має бути тільки відварне м’ясо і завершальні три дні будуть складатися тільки з овочів і фруктів.

Якщо судити по тому, як виглядає Валерія, то можна сказати, що її дієти здатні приносити одну лише користь.