Дієта «салат з тунця»

      Коментарі Вимкнено до Дієта «салат з тунця»

Дієта «салат з тунця» Дієта «салат з тунця»

12 грудня 2011. Тунець – риба не тільки смачна, але і дуже корисна, а також досить доступна. З тунця можна готувати найрізноманітніші страви, але одним з найпопулярніших є салат з тунця, який готують, зазвичай, з вживанням консервованого в рослинному

маслі або у воді м’яса цієї риби, в яке додають найрізноманітніші продукти, від яєць до зерен кукурудзи. < / p>

Існує безліч варіацій салату з тунця, і одна з них, будучи дієтичної, представляє з себе основу для монодієти, за допомогою якої можна позбутися за десять днів від двох-чотирьох зайвих кілограмів.

Для даної дієти слід щодня готувати нову порцію салату з тунця. взявши для неї такі інгредієнти: 200 грам тунця, консервованого у солоній воді, одна цибулина ріпчастої цибулі, середніх розмірів, два варених яйця, близько 50 мілілітрів йогурту 0%, несолодкого.

Яйця і цибулю слід дрібно нарізати, перемішати з м’ясом тунця, заправити йогуртом. Даний салат можна з’їсти за 3-5 прийомів, просто так або ж –

– з 50-ма грамами чорного хліба.

Крім салату, можливо з’їдати на добу один свіжий огірок або помідор, середніх розмірів. Пити протягом дієти слід просту воду або зелений чай без цукру.

Дієту «салат з тунця» не слід продовжувати більше десяти днів і повторювати частіше, ніж раз на три-чотири місяці. У разі якщо під час дієти виникає розлад шлунка, чи якесь інше нездужання, дієту слід негайно перервати і в разі необхідності, звернутися до лікаря.

Дієта «салат з тунця» рекомендується тільки дорослим, здоровим людям. Вона протипоказана вагітним жінкам і годуючим матерям. Дану дієту варто поєднувати з фізичними вправами і навантаженнями, такими, як біг, плавання або довгі прогулянки.

Перед тим, як вибрати для себе дієту «салат з тунця», рекомендується пройти консультацію дієтолога, а також упевнитися, що у вас немає алергії ні на один з вищезгаданих «компонентів» даної дієти.

За спеціальними матеріалами

Підпишіться на розсилку Медицини Ізраїлю та отримуйте популярні статті про психологію, дієтах, сексології та багато іншого на пошту.

Тунець – риба не тільки смачна, але і дуже корисна, а також досить доступна. З тунця можна готувати найрізноманітніші страви, але одним з найпопулярніших є салат з тунця, який готують, зазвичай, з вживанням консервованого в рослинному маслі або у воді м’яса цієї риби, в яке додають найрізноманітніші продукти, від яєць до зерен кукурудзи.