Дієта при захворюванні щитовидної залози – меню, відгуки

      Коментарі Вимкнено до Дієта при захворюванні щитовидної залози – меню, відгуки

Дієта при захворюванні щитовидної залози – меню, відгуки Дієта при захворюванні щитовидної залози

Щитовидна залоза в раціоні людини виступає в ролі диригента, оскільки кожен збій в її роботі відбивається на функціонуванні важливих функцій організму. Дієта при захворюванні щитовидної залози має дуже велике значення, оскільки з її допомогою стан хворих помітно поліпшується.

Харчування при захворюванні щитовидної залози

При захворюваннях щитовидної залози необхідно засновувати своє харчування на коренеплодах, фруктах, травах і горіхах. Пояснюється це тим, що в рослинній їжі міститься органічний йод, здатний запобігти подальший розвиток захворювання. Велику користь принесуть також морепродукти, такі як риба, краби, морські водорості, мідії, лангусти і креветки. Крім продуктів, багатих органічною йодом, потрібно також робити упор на вживання продуктів, що містять кобальт, марганець, мідь і селен. Отримувати ці елементи можна з сухих і свіжих ягід: шипшини, чорниці, малини, суниці, агрусу. Також ці елементи можна отримувати з низкою овочів: часник, чорна редька, ріпа, капуста, буряк, баклажани і гарбуз.

Дієта при захворюванні щитовидної залози рекомендує вживати чаї на основі кореня дягелю, з полину і деревію. Корисний вплив також нададуть золотий корінь, рожева радіола, заманиха, ісландський мох, зозулинець, солодка гола і півонія.

Харчування при захворюванні щитовидної залози також рекомендує пити свіжі соки і їсти каші, бобові культури, пророслі зерна злакових культур і мед. Волоські, індійські та лісові горіхи також принесуть користь. Свій внесок також приносять зерна соняшника, маку, кунжуту і льону.

Захворювання щитовидної залози вимагає виключити з раціону харчування наступний ряд продуктів:

    Цукор і продукти з його вмістом Ковбасні вироби Жири тваринного походження Какао і кава Сіль Стимулюючі і газовані напої Мінеральні газовані води Копчені, смажені і консервовані продукти Овочі квашені Молочні продукти всіх видів Борошняні вироби з білого борошна Тістечка, торти і печиво Яйця Стимулюючі приправи: аджика, гострі томати, оцет, майонез і перець гіркий Алкоголь у всіх його проявах

Дієта при захворюванні щитовидної залози повинна складатися лікарем, так як він зможе визначити точний характер захворювання з урахуванням стану хворого.

жовтня 15th, 2013 Головна »Лікувальні дієти» Дієта при захворюванні щитовидної залози