Дієта по конституції тіла » Як є або харчуємося правильно – kakest. com – все про правильне харчування

      Коментарі Вимкнено до Дієта по конституції тіла » Як є або харчуємося правильно – kakest. com – все про правильне харчування

Дієта по конституції тіла » Як є або харчуємося правильно – kakest. com – все про правильне харчування Дієти та відгуки > Дієта по конституції тіла

Хтось може об’їдатися тортиками і тістечками, і нічого йому від цього не буде. А хтось з’їсть морквину – і додасть 3 кг. Виявляється,

всі ці особливості пов’язані з біотипів людини . Простіше кажучи, з конституцією тіла . Саме виходячи з конституції тіла, найкраще підбирати той тип харчування, який принесе більше користі, ніж шкоди. Дієта по біотипів чомусь схоже дієті по групі крові, тільки це не зовсім дієта, а, швидше, спосіб життя.

Визначити свій біотип досить просто. Їх всього 5. Мисливець, Збирач, Пірат, землепашец і Танцівник. Досить підібрати до своєї фігури найбільш підходяще опис – і вперед!

Отже, “ МИСЛИВЕЦЬ “. До цього типу належать люди високого зросту з помітним бюстом і менш помітною талією, з широкими плечима і довгими ногами. У першу чергу такому типу необхідно вживати в їжу: м’ясо, птицю, жирну рибу, горіхи, боби, зелені овочі (краще сирі). У деяких продуктах краще себе обмежити, а саме в різних крупах (овес, ячмінь, коричневий рис, гречка), у свіжих фруктах, моркви, оливковій олії. А от від вершкового масла, молочних продуктів, мучного, солодкого, картоплі, буряка і смажених страв краще взагалі відмовитися.

Наступний типаж – “ Збирач “. “Збирачі” відрізняються середнім ростом, жіночним статурою з широкими стегнами і вузькими плечима, невеликими грудьми, вузьо8ми ступнями і красивими литками. Краща їжа для цього типу – це все те, що можна “зібрати”. гриби, горіхи, овочі, фрукти, риба. Ці продукти можна їсти в будь-яких кількостях виключно з користю. З обережністю потрібно поставитися до м’яса, птиці, олив і крупам. А ось вживання випічки, солодощів, цукру, картоплі та буряка (хоч це і овочі) краще звести до мінімуму.

У “ пірат ” зростання середній або нижче середнього, широкі стегна і плечі, м’язисті міцні ноги, широкі ступні. Краще харчування для “піратів” – це крупи, овочі, фрукти і бобові. Трошки обмежити себе доведеться у вживанні птиці, риби, яєць, рослинних і вершкових масел, горіхів, насіння, картоплі. Такі продукти, як сіль, цукор, м’ясо, сир, смажене, випічку і алкоголь краще з меню викреслити.

землепашца ” можна відрізнити від інших типів по наявності пишного бюста і стегон, різко окресленої талії, округлим рукам з м’якими кистями і коротким ногам. “Землепашец” повинен забути про м’ясо, пряностях, вершках, морозиві, цукрі та алкогольних напоях. У невеликих кількостях дозволяється включити в харчування птицю, масло, горіхи і насіння, жирну рибу. Зате вдосталь можна їсти молочні продукти, сири, зелені овочі і коренеплоди, фрукти і сухофрукти, будь-які крупи.

Останній біотип – “ танцівник “. Його впізнають по невеликому зростанню, тендітному “хлоп’ячому статурі” (маленькі груди, що не дуже помітна талія і маленький розмір ноги). “Танцівнику” можна їсти в непомірних кількостях крупи, коренеплоди, зелень і фрукти, молочні продукти. Не в таких непомірних, а трохи поменше птицю, масла, горіхи і яйця. З найбільшою обережністю потрібно вживати цукор, м’ясо і прянощі.

Дієта по біотипів – це не план швидкого позбавлення від так обридлих 5 або 10 кг. Ця дієта швидше – стиль життя, тому вага швидко скинути не вдасться. Зате ця дієта – ідеальний варіант для підтримки ваги на потрібному рівні. Успіх такого типу харчування в тому, що він дисциплінує, а тому й ефективно діє.

Незалежно від того, чи є у вас проблеми зі здоров’ям або їх ніколи не було, перш ніж приступати до дієт і будь-яким іншим експеременту зі своїм здоров’ям, обов’язково порадьтеся зі своїм лікарем.