Дієта по групі крові 4 негативна

      Коментарі Вимкнено до Дієта по групі крові 4 негативна

Дієта по групі крові 4 негативна Дієта по групі крові 4 негативна

Люди, що мають четверту групу крові, відрізняються гнучкою імунною системою. Але поряд з цим у них дуже ніжна травна система. Так як резус-фактор не впливає на всмоктуваність потрібних мікроелементів і речовин,

то розглянемо дієту 4 негативну, яка буде така ж, як і для позитивного резусу.

Рекомендації для дієти по групі крові 4 негативною

Рекомендує людям, що мають 4 групу, скористатися змішаним харчуванням, як і в дієті по групі крові 3 негативною. З м’ясних виробів слід зупинити свій вибір на кролятині, індичці і баранині. Якщо ж ви вирішили вживати рибу, то варто прибрати з раціону всі морепродукти.

Дієта по групі крові 4 негативна вітає молочні продукти у вигляді кисломолочних напоїв і різних нежирних сирів. Дуже корисним вважається сир соєвий. Варто обережно ставитися до бобових культур і є їх помірно. Дієта по групі крові 4 негативна рекомендує використовувати в своєму харчуванні оливкову олію і тріскової печінки, горіхи, різні каші. Винятки становлять гречана і кукурудзяна каша.

Ця дієта дозволяє вживання овочів, крім чорних оливок, перцю і кукурудзи, а також будь-яких фруктів, тільки некислих і різких. З напоїв можна пити зелений чай і кава, а також деякі трав’яні чаї.

Дієта по групі крові 4 негативною і напої

Дієта по групі крові 4 негативна нейтрально ставиться до вживання пива, чаю з м’ятою, вина. Вважається, що ці напої не юEблять шкідливого впливу на організм. А ось сіна, липа, алое погано впливають на організм людей з четвертою групою крові, тому від їх вживання варто категорично відмовитися.

Рекомендуємо для поліпшення самопочуття відмовитися від вживання м’яса червоного, бекону, шинки, гречаної каші, пшениці та виробів з неї, кукурудзи, перцю. Допомогти організму відновитися або залишатися в нормальному стані можуть такі продукти: ананаси, зелень, водорості, риба, а також кисломолочні напої та продукти.

У тому випадку, якщо у людини, що має цю групу крові, різко збільшується вага, то це може бути причиною зниженої кислотності шлункового соку, що не дає нормально перетравлювати м’ясні продукти. Конкретно у цій ситуації радимо зменшити кількість м’яса, а різницю замінити овочами. Вони теж вважаються хорошим джерелом білка.

Вважається, що бобові культури, гречка і ще деякі продукти теж можуть стати заручником ситуації, коли вживання цих продуктів призводить до зниження рівня інсуліну. Що є наслідком уповільнення метаболізму організму людини. Тому варто уникати в своєму раціоні гречану кашу, бобові культури і кукурудзу і виробів з неї. А споживання пшениці слід обмежити або зовсім прибрати з раціону, якщо необхідно знизити зайву вагу.

Щоб стати ще привабливий то займіться інтимної гімнастикою. Ця гімнастика дозволяє наситити ваше інтимне життя.

Дієта по групі крові 4 негативна бажає вам приємної схуднення!

Ще болье дієт на супер Тіете