Дієта по 1 групі крові

      Коментарі Вимкнено до Дієта по 1 групі крові

Дієта по 1 групі крові Дієта по 1 групі крові: артишоки, червоне м’ясо і інжир

Володарі 1 групи крові тепер знають точну відповідь на питання: «Що б такого з’їсти, щоб схуднути?». Дієта по 1 групі крові, складена знаменитим лікарем-натуропатом Пітером Д’Адамо – істотне

тому доказ.

Розумне зерно в дієті по групі крові

Перш ніж пуститися в перерахування корисних і не дуже продуктів в дієті по 1 групі крові, варто згадати, в чому взагалі полягає суть «кривавої» методики корекції ваги.

Отже, автором дієти по групі крові прийнято вважати американського лікаря-натуропата Пітера Д’Адамо, який, спираючись на дослідження свого батька – Джеймса Д’Адамо, довів, що одні й ті ж продукти харчування по-різному засвоюються у людей з різної групою крові. Після довгого вивчення питання, він склав списки страв і продуктів для кожної з чотирьох груп крові: в один список вніс продукти і страви, які сприяють схудненню, нормалізації обміну речовин і оздоровлення, в іншій – перелік продуктів, які вважав «важкими» для представників даної групи крові. «Важкі» – це значить ті, що погано перетравлюються, надають токсичну дію, провокують накопичення жирів і збільшення ваги. Які ж продукти хороші для дієти по 1 групі крові, а які погані?

Дієта по 1 групі крові: продукти, що допомагають схуднути і відновити здоров’я У харчуванні по 1 групі крові, якщо вірити твердженням батька і сина Д’Адамо особливо корисні такі продукти:

    Артишоки, брокколі, листова капуста, шпинат. Ці продукти сприяють врегулюванню процесу травлення, покращують обмін речовин.

Червоне м’ясо. Особливо баранина, яловичина, м’ясо ягняти і телятина. Червоне м’ясо – прекрасний постачальник заліза, вітаміну B12 і білка, які відіграють величезну роль в обміні речовин саме у представників 1 групи крові. Морепродукти: лососеві риби, анчоуси, креветки, мідії та устриці. А також такі види риб як окунь, тріска, щука. З усіх видів масел в дієті по 1 групі крові рекомендується оливкова. Крім того, представники 1 групи крові в своєму харчуванні повинні знайти місце для волоських горіхів, хліба з пророщеного насіння, інжиру і чорносливу.

«Шкідливі» продукти з точки зору дієти по 1 групі крові

Якщо продукти «шкідливі» в дієті по 1 групі крові – це аж ніяк не означає, що вони небезпечні для здоров’я. Однак доктор Д’Адамо вважав їх небажаними саме для представників 1 групи крові. У силу особливостей клітинної будови свого організму, для цих людей продукти їх «чорного списку» небезпечні лише тим, що вони сприяють набору ваги і уповільнення обміну речовин. Але погодьтеся – і цього достатньо, щоб відмовитися від їх вживання.

Список небажаних продуктів для людей з 1 групою крові включає в себе:

    Продукти з пшениці, вівса, ячменю та жита, що містять глютен (клейковину). Це клейка речовина уповільнює обмінні процеси в організмі представників 1 групи крові, тому вживання їх в дієті краще обмежити до мінімуму.

Кукурудза, квасоля, сочевиця, які знижують інтенсивність дії інсуліну, і тим самим також знижує швидкість обміну речовин. Кольорова, брюссельська і білокачанна капуста. Ці овочі провокують гіпотиреоз – пониження функції щитовидної залози. Жирні молочні продукти (включаючи вершкове масло, вершки, сир, сир та інші), які Д’Адамо радив замінити на соєві, або на знежирені кисломолочні продукти.

Ненецікаво знати, що 1 група крові – найпоширеніша в світі і сама древня. Вважається, що спочатку у всіх людей, що жили на Землі приблизно 40 тис. років тому, була тільки одна група крові і саме перша. Саме з цього сьогодні людей з цією групою прийнято відносити до типу «Мисливець», для якого рекомендовано дотримання переважно м’ясної дієти, з обмеженим вживанням круп і овочів.