Дієта Олени Малишевої: набір продуктів

      Коментарі Вимкнено до Дієта Олени Малишевої: набір продуктів

Дієта Олени Малишевої: набір продуктів Дієта Олени Малишевої: набір продуктів

admin 30 квітня 2013 · 39 comments

Її ім’я – це своєрідний бренд, який викликає певну довіру серед людей, тому і дієта Малишевої . призначена для схуднення, користується досить великою

популярністю серед бажаючих стати стрункішою. Власне, нічого унікального в ній немає: вона складена на підставі широко відомих і не піддаються сумніву фактах про здорове харчування і природному зниженні ваги.

У чому полягає дієта Малишевої і як вона діє?

Вона розрахована на 24 дні, протягом яких слід певним чином харчуватися. І це не просто поради про те, що і скільки треба їсти, а конкретний набір продуктів, який пропонується придбати для того, щоб домогтися схуднення. Приблизно таку ж дієту – вживання тільки певного набору продуктів – пропонують і багато інших виробників, наприклад, відома компанія Леова (меню для схуднення «Худеем за тиждень»). Так що ця практика не нова, і досвід застосування підтверджує, що вона дієва.

Вся дієта проходить під девізом «Їжте і худніть» – і це сприймається дуже позитивно, враховуючи, що для багатьох схуднення пов’язано з жорсткими обмеженнями, муками голоду і замком на дверях холодильника.

Кожен день людині пропонується повноцінно харчуватися, вживаючи сніданок, обід, вечерю і, як не парадоксально, десерт.

Загальна енергетична цінність добового раціону складає всього близько 800 ккал: для порівняння, при малорухливому способі життя жінці потрібно в середньому близько 1800-2000 ккал на добу. При цьому, у складі трапез знаходяться не висівки або морквяні палички, а цілком звичайні, навіть смачні продукти. Все це доставляють додому, привозячи в кілька прийомів, так що, всупереч очікуванням, дієта не складається суцільно з консервів та напівфабрикатів, а включає м’ясо, свіжі фрукти і все, що потрібно для здоров’я. Але чому ж у день виходить всього 800 кілокалорій, якщо вона мало чим відрізняється від харчування звичайної людини? Справа в тому, що у складі страв мається мінімальна кількість жирів і «небезпечних» вуглеводів, і це допомагає домогтися значного обмеження по калорійності. Їжа, передбачена дієтою, викликає швидке насичення, що допомагає людям утримуватися від спокуси з’їсти щось крім запропонованої їжі. Крім того, у всіх продуктах знижений вміст солі. Це теж має деяке значення в підтримці і зменшенні ваги, оскільки сприяє виведенню з організму зайвої рідини.

Отже, що ми маємо? Дієта Олени Малишевої виглядає цілком логічно з точки зору здорового харчування і схуднення. Всім, хто бажає їй слідувати, пропонується замовити набір продуктів і отримати його прямий доставкою. Вся їжа на кожен прийом їжі розподілена по окремих коробок з різною колірною маркуванням, і в кожній упаковці є детальна інструкція по приготуванню і вживанню їжі. В принципі, це досить зручно: не потрібно думати, як правильніше скласти раціон, не потрібно зважувати продукти і нишпорити по таблицях калорійності. не потрібно довго стояти за плитою, вдихаючи аромат їжі, що готується і відчуваючи голодні болі в шлунку. Всі вже продумано і представлено у вигляді готової схеми. Людині залишається зробити лише дві речі: з’їсти це і схуднути.

Зразок меню з дієти Олени Малишевої

Харчування зі складу дієти Малишевої дуже різноманітно і смачно. Наприклад, на сніданок можуть пропонуватися вівсяна каша з полуницею, мюслі з горіхами і насіннячками, омлет з броколі або що-то на зразок. Як обіду виступають: жульен, риба з пюре, курча з рисом, спагетті з м’ясними кульками і інші, дуже апетитні страви. На десерт пропонуються різні фруктові батончики, суміші сухофруктів, суфле або козинаки, а на вечерю можна покуштувати супи, курячу грудку з гречкою, биточки, голубці або плов. Крім цього, в проміжках між основними прийомами їжі допустимо влаштувати ланч і полуденок, з’ївши в цей час пару фруктів або випивши склянку кефіру. Як бачите, про обмеження мови не йде: можна цілком комфортно сидіти на цій дієті як покладені 24 дня, так і більше.

Наскільки добре діє дієта Малишевої?

Почнемо з того, що вона й справді діє, а наскільки сильно вдасться схуднути з її допомогою, можна навіть підрахувати. Якщо врахувати, що при своєму звичайному способі життя Ви будете вживати 1000 ккал на добу (з урахуванням додаткового ланчу і полудня) і, умовно кажучи, недоотримувати ще 1000 ккал, то за 24 дні Ви не є доїсте порядку 24 000 Ккал. А якщо виражати це значення в обсязі втраченої маси, це буде приблизно 3 кг зайвого жиру, плюс-мінус, залежно від індивідуальних особливостей. За умови, що протягом дієти Ви будете їсти цілком повноцінно, це відмінний результат. А якщо доповнити схуднення фізичним навантаженням, зниження ваги буде проходити ще більш ефективно.

Недоліки і критика дієти Малишевої

«Це маячня!» – кричать деякі, зачувши про дієту Малишевої. Ну, може, так її називати не варто, але нічого нового в ній, дійсно, немає: просто здорове харчування зниженої калорійності, яке радили для схуднення і п’ять, і п’ятдесят, і сто років тому. Найголовніший привід, який викликає у багатьох негативні емоції, шалений шипіння і лайки на адресу доктора-телеведучої – це ціна дієти. Все задоволення має вартість 12 000 рублів – і це без урахування доставки. Взагалі, звичайно, забагато: навіть столичний житель, ведучи помірно-економний спосіб життя, не зможе витратити стільки на їжу, а вже в регіонах на такі гроші можна місяць смачно і ситно годувати сім’ю з 3-4 чоловік. Однак, варто відзначити, що ніхто нікого не змушує замовляти собі набір продуктів. Принципи, згідно з якими складена програма харчування, загальновідомі, варіанти меню теж не ховаються, так що кожен може скласти собі власну дієту і дотримуватися її до переможного кінця. Є люди, які нею дуже задоволені. В основному вона користується попитом у тих, хто занадто зайнятий, щоб готувати, планувати і підраховувати.

Якщо якась дієта стає відома як іменна, то передбачається, що автор доклав руку і голову до її складання. У випадку з харчуванням по Малишевої багато злопихают, ніби сама вона не зробила ніякого відкриття і навіть, швидше за все, не брала участь у створенні дієти; її ім’я було просто використано з метою залучення людей і отримання прибутку. Можливо, так воно і є, як кажуть, бізнес є бізнес. Але, врешті-решт, ця дієта нікому не здатна заподіяти шкоди, і вона дійсно допомагає. А вже як і хто отримує з неї дивіденди – не наша турбота, адже ми переслідуємо мету схуднути, а не підрахувати прибуток в чужих кишенях.

Життя після дієти Малишевої

Правильне харчування приносить свої плоди: протягом 24-денного терміну відбувається поступове зниження ваги. Проте, якщо завершити дієту і повернутися до калорійної їжі, всі старання підуть прахом. Тому, якщо Ви і далі хочете підтримувати свою вагу на постійному рівні, Вам слід навчитися стежити за калорійністю раціону. Хоча дієта і закінчилася, але навик правильного харчування повинен закріпитися і залишитися з Вами як невикорінна звичка.

P. s. Купити дієту Олени Малишевої (набір продуктів) зі знижкою можна ТУТ.

Олена Малишева про свою дієту:

Автор: Софія Черкасова (лікар)