Дієта Наталії Водянової

      Коментарі Вимкнено до Дієта Наталії Водянової

Дієта Наталії Водянової Дієта Наталії Водянової

Життя Водянової в чому нагадує казку про Попелюшку, з тією лише різницею, що роль казкового принца в долі нашої героїні зіграло модельне агентство «Євгенія». Ще в юному віці почалася модельна кар’єра нашої

героїні – з тих пір вона неухильно йде вгору.

Крім подіуму, ця красива жінка вирішила підкорити і кінематограф – вона вже встигла знятися в чотирьох фільмах. Досягти успіху і сколотити пристойний стан їй допоміг постійний самоконтроль. Сьогодні ми розповімо, що собою являє знаменита дієта Наталії Водянової . і ви зрозумієте, на які жертви доводиться йти, щоб утриматися на піку популярності.

Суть дієти Наталії Водянової

Суть дієти Н. Водянової зводиться до утримання від вечірніх трапез. Основну частку калорій покладено отримувати за сніданком – до 10.00 меню дуже різноманітно і включає досить калорійні ласощі. Обідня трапеза в дієті Водянової відрізняється скромністю, а вечерю фактично відсутня (не рахувати ж калорійної підживленням трав’яний відвар без цукру і меду).

Меню дієти Наталії Водянової

• Сніданок: будь-які страви та продукти, включаючи обожнювані Наталією пиріжки

• Обід (до 14.00): легкий салат зі свіжих або відварених овочів із заправкою з лимонного соку

• Полудник: відвар шипшини або зелений чай з додаванням 1 ч. л. натурального меду

• Вечеря: 500 мл несолодкого відвару з трав

Неодмінною умовою складання «фірмового» меню Водянової є включення в ранкову трапезу відвару шипшини і салату з капусти (відвар стимулює травлення, а капуста активізує перистальтику кишечника).

Щодня покладено вживати не менше 2.5 л води і другий несолодкої рідини (в пріоритеті зелений чай).

Це потрібно знати

Варто нагадати, що жорстке урізання раціону харчування може призвести до анорексії. З чуток, сама Водянова теж не уникла цієї сумної долі і лише завдяки зусиллям особистого лікаря зуміла вийти з згубного для здоров’я стану. Сьогодні наша героїня вже не так фанатично слід ссуворій дієті – висока популярність зірки подіуму дозволяє їй отримувати вигідні контракти, не катуючи своє тіло нестатками.

Дієту Наталії Водянової все ж можна використовувати, але лише зрідка і не впадаючи в крайності. Найбільш розумним дієтологи вважають не повна відмова від вечері, а лише істотне обмеження його калорійності і відсутність пізніх трапез і перекусів (в ідеалі, вечеря коштує приурочити до 18.00 і після цього більше нічого не їсти, аж до сніданку).

Підходьте до вибору дієти розумно і використовуйте лише самі правильні рекомендації – в цьому випадку ви розлучитеся з зайвою вагою, а не зі здоров’ям.

Спеціально для upDiet. info – Лариса Коваленко