Дієта Насті Каменських – секрет відмінної фігури |

      Коментарі Вимкнено до Дієта Насті Каменських – секрет відмінної фігури |

Дієта Насті Каменських – секрет відмінної фігури | Дієта Насті Каменських Секрет стрункості Насті Каменських

Настя Каменських крім творчого таланту є лідером серед найкрасивіших українських представників. Цим титулом співачка наділена по праву, адже виглядає вона просто бездоганно. Незважаючи на пишні форми Насті, вона є володаркою прекрасної фігури. Цікаво, як же їй вдається підтримувати такий баланс? Чи дотримується співачка дієт і в чому секрет її привабливості?

Співачка не приховує те, що вона мала свого часу зайву вагу і ніколи не дотримувалася якихось дієт. В інтерв’ю Каменських тільки заявляла про те, що худенькою бути не хоче і не збирається сідати на дієту. Проте останнім часом Настя помітно схудла. Як же їй вдалося скинути вагу в такі короткі терміни?

Близькі друзі та колеги Насті таки впевнені в тому, що вона дотримується дієти. Самим виснажливим засобом з підтримання фігури, для співачки є голодування з попередніми до нього розвантажувальними днями на воді і кефірі. Перш ніж приступити до голодування, Настя повністю виключає зі свого раціону цукор і сіль, при цьому харчуючись бульйоном, рисом і нежирної рибою. Також за наявними відомостями, наша героїня часто харчується овочевими супами. Однак, наскільки точна ця інформація?

Завантаження.

Дієта Насті Каменських

Різкого схудненню Насті сприяли зйомки в одному відомому телевізійному проекті, в якому вона повинна танцювати. Як стало відомо, співачці також допомогли схуднути виснажливі багатогодинні репетиції шоу. Тепер з моменту закінчення телепроекту пройшло досить багато часу, і за цей час співачка вже могла назад прийти у свої звичні пишні форми, однак цього так і не відбулося. Каменських знову і знову блищить своїми привабливими і стрункими формами. Залишається з’ясувати – як же їй вдалося так схуднути?

І ось, результат став відомий. Настя Каменських як дієти використовує голодування. До такого жорстокого методу схуднення співачка прийшла не відразу. Для початку Настя готувала організм, використовуючи нескладну дієту. Весь цей час дівчина харчувалася тільки рисом, легкої рибою і овочевими супами. Також підтвердилася інформація про те, що вона повністю виключила зі свого раціону харчування цукор і сіль в будь-яких видах. Час від часу Каменських піддає свій організм голодовок. У такі періоди вона вживає у великих кількостях воду і кефір.

Що ж до шкідливих звичок співачки, то вона ніяк не може позбутися довгий час від куріння. А, як відомо, згубні звички не дають набирати зайві кілограми.