Дієта на шоколаді, мармеладі і зефірі

      Коментарі Вимкнено до Дієта на шоколаді, мармеладі і зефірі

Дієта на шоколаді, мармеладі і зефірі Дієта на шоколаді, мармеладі і зефірі

Практично всі дієти передбачають повну відмову від солодкого, яка так любить більшість милих панночок. Але що ж у такій ситуації робити дамам-ласунам?

У цій статті ми поговоримо про те, чим же їм дозволено побалувати

себе, зрозуміло, не так часто, як хотілося б, але все-таки з мінімальними «втратами».

Першим ласощами, про який піде мова, будетмармелад. Про це клопоталась дамам можна згадувати частіше, ніж про всіх інших вкусностях. У ста грамах цього чудово продукту міститься всього-навсього двісті дев’яносто кілокалорій. Крім того, мармелад не містить у своєму складі жиру. Слід зазначити, що в такій цукерці міститься пектин, який корисний для серцево-судинної системи, а також желатин, який корисний для м’язової системи.

Почесне друге місце належить желатину і зефіру. За калорійністю ці новації кулінарії під стать мармеладу. У них міститься триста кілокалорій і абсолютно відсутній жир. Тому вживання в день однією пастили або Зефіріна не зашкодить вашій фігурі.

Нижче пастили і зефіру знаходиться морожене. Звичайно, пломбір та ескімо доведеться виключити із споживання, але от молочне морозиво цілком підійде. А особливу увагу слід звернути на плодово-ягідне морозиво і фруктовий лід, так як вони не тільки зовсім не містять у своєму складі жиру, але, крім того, вони ще багаті вітаміном С, тому що включають в свій склад натуральні соки, фруктове пюре, а також плоди і ягоди.

Далі за морозивом слід шоколад. Звичайно, цей продукт не можна назвати низькокалорійним, швидше, зовсім навпаки. У ста грамах молочного шоколаду міститься п’ятсот сорок кілокалорій, а його жирність становить тридцять п’ять відсотків. Самі по собі «шоколадні» вуглеводи розщеплюються швидко, при цьому вони дуже швидко витрачаються, але от молоко і глюкоза в його складі є основними джерелами калорій. Звичайно, якщо ласун вже зовсім не може відмовитися від таких ласощів, то іноді можна побалувати себе, але робити це слід в обмеженій кількості, і краще всього на ситий шлунок, тоді менше «влізе» такого ласощі.

Слід зазначити, що людині, що стежить за своєю фігурою, і дотримується суворого раціону харчування, слід відмовитися від споживання кави, віддавши перевагу такому напою, як чай. Справа в тому, що в чаї майже в три рази менше жиру, ніж у каві.

Так що, не бійтеся балувати себе і при цьому худніть на здоров’я

практично, всі, дієти, передбачають, повний, відмова, від, солодкого, яка, так, любить, більшість, милих, панночок, що, ж, в, такий, ситуації, робити, дамам, ласунам,

Також:

  • дієта на зефірі