Дієта на салаті «Щітка»

      Коментарі Вимкнено до Дієта на салаті «Щітка»

Дієта на салаті «Щітка» Дієта на салаті «Щітка» Дієта на салаті «Щітка»

В наших статтях ми вже розповідали, що дієтичних рецептів салату безліч, а його користь для нас неоціненна. Дієту на салаті «Щітка» можна використовувати в будь-який час року, але краще

віддавати перевагу сезону, коли у продажу з’явилися свіжі овочі та фрукти.

Дієта на салаті «Щітка» може тривати і тиждень, і десять днів, а може бути використана як розвантажувальних днів. Головне при цьому дотримуватися всі принципи розвантажувальних днів. Під час дієти часто використовують чергування білків і вуглеводів. У цьому випадку при дієті тривалість від 7 до 14 днів застосовують наступну схему харчування :

1. Перший день роблять білковим, вживаючи по кілограму філе курки на добу. Її можна замінювати на білу рибу або пісну яловичину (до 700 г).

2. Наступного дня дозволяється харчуватися тільки дієтичним рецептом салату «Щітка». Найкраще застосовувати овочеві варіанти салату, використовуючи фруктовий не частіше разу на добу. Загальна кількість салату не повинно бути більше ніж 1.5 кг.

Така дієта не уповільнює метаболічні процеси, а значить, відсутній ризик повернення зайвих кілограм. Але перед застосуванням дієти на салаті «Щітка» слід проконсультуватися з лікарем, оскільки вона може бути небезпечна для нирок, печінки, кишечника, особливо якщо є захворювання цих органів.

Салат «Щітка» можна вживати замість сніданку або вечері, при цьому не переживаючи про зайву вагу. Можна використовувати комплекс вправ для схуднення, коли ви на дієті. Головне не перестаратися при вживанні цього салату, оскільки це може погано позначитися на кишечнику.

Існує також монодієта на салаті «Щітка», коли протягом тижня нічого крім нього не вживається. Але таке харчування протипоказане людям, що мають розлад харчової поведінки. Крім того, її краще не застосовувати людям, які ведуть активний спосіб життя, займаються спортом або мають рухливу роботу.

Поділіться статтею «Дієта на салаті« Щітка »» з друзями:

Здоровье, болезни, лечение, заболевание, болезнь, врач, доктор, психиатрия, сердце, желудок, печень, гормоны, кожа, педиатрия, Правильное харчування, Дієта, Харчування, схуднення, салат