Дієта на окрошка. Скинути 5 кг за тиждень

      Коментарі Вимкнено до Дієта на окрошка. Скинути 5 кг за тиждень

Дієта на окрошка. Скинути 5 кг за тиждень

Дієти на супах не раз вже зуміли довести свою дієвість. Дієта на основі окрошки є не менш ефективною і популярною цих «супових» систем схуднення. Дієта на основі окрошки хороша, особливо в літній період, коли

з’ївши порцію цього холодного супу можна освіжитися.

Варто визнати, що приготувати цей супчик для схуднення набагато простіше, ніж який-небудь інший. За рахунок цього дана дієта і стала такою популярною. Однак ця програма схуднення не позбавлена??певних недоліків, які характерні для багатьох інших монодиет. Харчуватися одним і тим же блюдом набридає, і в результаті можуть відбутися навіть зриви. Не менш істотним недоліком є??те, що добова калорійність екстремально низька, що не дає можливості використовувати її протягом тривалого періоду.

Для того щоб приготувати основне блюдо даної дієти – окрошку потрібно взяти один літр кефіру, жирність якого не перевищуватиме 1,5%. У кефір потрібно додати кріп і петрушку, які будуть дрібно нарізані. Туди ж слід покласти свіжі огірки (300 грам), які повинні бути натерті на крупній тертці і куряче м’ясо (200 грам). Солі в окрошка має бути дуже мало, а краще, якщо ви зовсім не станете її додавати.

Та кількість супу, яке у вас вийде необхідно розділити на чотири-шість порцій, які повинні бути з’їдені вами протягом одного дня. Тривалість має становити сім днів, після чого потрібно зробити паузу на один місяць, протягом якого дозволяється проводити розвантажувальні дні на основі окрошки, приготовленої за вищевказаною рецептом. Мінімальна втрата ваги на даній дієті повинна скласти близько п’яти кілограмів.

Окрім самої окрошки доповненням до вашого раціону може служити пара зелених яблук або пара порцій салату з овочів.

Варто відзначити позитивні і негативні моменти програми схуднення на окрошці . І почати слід з того, що будь-яка швидка дієта не може бути корисною для здоров’я. Однак цей факт мало кого зупиняє, коли протягом короткого терміну необхідно схуднути на кілька кілограмів.

Система для зниження ваги, в основі якої – окрошка, може сприяти виникненню істотних побічних ефектів. У першу чергу це розлад шлунка, яке може стати причиною семиденної діареї. Саме це неприємна обставина дуже часто і стає причиною схуднення. До чого ще може привести розлад шлунково-кишкового тракту? Воно може призвести до виникнення зневоднення. Щоб цього не сталося з вами потрібно під час цієї дієти пити зелений чай, воду і мінералку у великій кількості.

Після перерахованих недоліків цієї дієти багато хто може вирішити, що дієта геть позбавлена??достоїнств, але це невірно! Дієта на окрошка хороша тим, що на відміну від інших «супових» методик схуднення в її раціоні присутній білок.

Під час дотримання дієти на окрошка краще буде, якщо ви відмовитеся від серйозних фізичних вправ. Поєднання тренувань і незбалансованого харчування може стати провокатором важких наслідків для вашої нервової і серцево-судинної системи. Намагайтеся проводити багато часу на свіжому повітрі.

Перш ніж приступати до системи схуднення на основі окрошки ви повинні зважити всі її позитивні і негативні моменти. Головне це пам’ятати, що близько половини тієї ваги, який був вами втрачений повернеться до вас знову, причому протягом короткого періоду.

Якщо проблема вашого зайвої ваги є дуже серйозною, то спочатку визначте, яким чином буде здійснено перехід від цієї дієти до здорового харчування. Якщо після закінчення дієти ви будете харчуватися згідно тому меню, яке й спровокувало набір зайвої ваги, то можете бути впевнені в тому, що результат, отриманий під час дієти, дуже скоро стане непомітним.

Варто відзначити, що заняття фізичними вправами після дотримання дієти є обов’язковими. Фітнес повинен допомогти вам утримати ваш новий вагу.