Дієта на кольоровій капусті

      Коментарі Вимкнено до Дієта на кольоровій капусті

Дієта на кольоровій капусті Дієта на кольоровій капусті

Однією з найбільш ефективних і в той же час екстремальних монодиет є дієта на кольоровій капусті. Сам по собі цей продукт нізккалоріен, але в той же час саме він ідеально підходить для збалансованого

харчування. Такий ефект виходить за рахунок високого вмісту в кольоровій капусті харчових волокон, які допомагають відчути ситість набагато швидше.

Варіантів дієт на кольоровій капусті кілька, але найчастіше використовують дієту на три дні. Вона досить важка, – в принципі, як і всі монодієти. Суть дієти проста – потрібно щодня з’їдати по півтора кілограма вареної капусти. Тобто, ви просто кожен день купуєте свіжу кольорову капусту, відварюєте її і ділите на чотири-п’ять частин. За три дні такого харчування можна втратити три зайвих кілограми. Не мінус 60, але дієта в цілому вважається ефективною.

Крім того, що ця триденна дієта на кольоровій капусті вважається однією з найефективніших, її також називають найкращим способом переходу на низькокалорійне харчування. Тобто, якщо ви бажаєте в корінь змінити свій раціон, зробити його менш калорійним, то починати краще саме з цієї дієти.

Однак, легко втратити той результат, що ви досягли за допомогою подібного харчування, якщо не дотримуватися деяких правил. Наприклад, наступні тридцять днів ваш щоденний раціон повинен бути органічний півтора тисячами кілокалорій. Жирні і сільносоление страви теж не рекомендується вживати, а про смаженої їжі взагалі краще поки забути. Тобто, їсти оEжна практично все, тільки набагато менше, ніж ви їли раніше.

Краса такого обмеження в тому, що воно теж дає свої результати. За місяць такого харчування ви не лише збережете результати триденної дієти на кольоровій капусті, але втратите ще до п’яти кілограмів зайвої ваги.

Існує чимало варіантів страв, де потрібна кольорова капуста: рецепти, дієта цього типу дозволяють їсти тільки варену капусту в підсоленій воді. Протягом цих трьох днів пити можна тільки воду і чай без цукру, а найкраще замість води пити щось вітамінізоване, – наприклад, несолодкий компот.

Існує і такий варіант, де кольорову капусту необхідно вживати в сирому вигляді. Щодня потрібно з’їдати не менше 800 грамів сирої капусти, близько 300 грамів свіжих помідорів будь-якого сорту і будь-яку зелень. Якщо кольорова капуста в сирому вигляді здається вам зовсім несмачною, то можна приготувати салат – все дрібно порізати і заправити лимонним соком або оливковою олією.